Блогер 'злив' нового чоловіка Ані Трінчер (фото)

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов розповів, що співачка Анна Трінчер почала романтичні стосунки із секс-блогером Леоном.

За його словами, інсайдери "злили" йому інформацію про те, що днями Трінчер і Леон прогулювалися на набережній на Березняках.

"Аня в дуже вологих стосунках зі сквіртологом Леоном. Чим він її зачарував, здогадайтеся самі. У Трінчер чудова фігура, вміє співати, але повна відсутність смаку на хлопчаків. Ще один кринж у житті співачки, про який вона зніматиме сльозливі "сторіз". А поки новоспечена сквірт-пара ховає від сторонніх очей фонтани свого кохання", - написав Беспалов у своєму Telegram-каналі.

Відео дня
Блогер 'злив' нового чоловіка Ані Трінчер (фото)

Варто зазначити, що Леон знімався в кліпі Трінчер на пісню "Бар за баром". Після цих зйомок стало відомо, що чоловік розлучився зі своєю дружиною Христиною Бічковою, з якою перебував у стосунках 8 років.

Як розповіла сама Христина на YouTube-каналі "ILA", ініціатором розриву був саме Леон. Він сказав їй, що за всі роки спільного життя вона так і не навчилася його чути.

За словами Христини, для неї це стало шоком, адже її коханий сказав, що переїжджає на іншу квартиру. Однак пізніше Леон неодноразово натякав Бічковій на возз'єднання, але вона йому відмовила. При цьому дівчина не заперечує, що в них ще все може налагодитися. Зараз, продовжила Бічкова, вони в добрих дружніх стосунках.

Нагадаємо, раніше Анна Трінчер "засвітилася" в обіймах відомого ведучого.

Вас також можуть зацікавити новини: