Олег Винник змінив імідж / Скріншот Instagram

Мережею шириться нова світлина відомого українського співака Олега Винника, який втік за кордон. На фото помітно, що артист неабияк змінився за останні чотири роки.

Свіжий кадр знаменитості опублікувала голова офіційного фан-клубу Винника та його представниця Валерія Барон у своєму Instagram. Шанувальниця поділилася одразу двома знімками виконавця.

На першому фото Олег має звичний для усіх вигляд, воно було зроблене у 2020 році. А друга світлина – в Німеччині, у 2024 році. Варто вказати, що саме й в цій країні артист живе після початку повномасштабного вторгнення.

Відео дня

Неозброєним оком помітно, що Винник дуже змінився. Він дещо змінив свій імідж: тепер у нього довга шевелюра та струнка фігура. Опубліковані фото Валерія ніяк не підписувала.

Олег Винник та Валерія Барон / Скріншот Instagram

До слова, на початку вторгнення росіян в Україну Винник виїхав до Німеччини. Співак пояснював своє рішення тим, що за кордоном він лікує рідкісне захворювання. При цьому жодних подробиць не розкривав. Після еміграції зірка сцени жодного разу не приїздив до України, не з'являвся у соцмережах та мовчить про повномасштабне вторгнення.

За свою мовчазну позицію Олегові неодноразово "прилітало" від українських зірок та шанувальників. Вони засуджують його дії та вважають, що йому більше не має місця в українському шоубізнесі. Проте є й ті, то досі сподівається на повернення Винника та чекає на нові хіти від нього..

Нагадаємо, раніше Оля Цибульська висловилася про втікача Олега Винника. На думку співачки, він скоро повернеться в Україну.

Вас також можуть зацікавити новини: