Анастасія Цимбалару та Григорій Бакланов / Скріншот Instagram

Зірка серіалу "Жіночий лікар" Анастасія Цимбалару поділилася з шанувальниками важливою новиною - вона розлучилася з чоловіком, актором Григорієм Баклановим. Пара була разом цілих десять років, проте зараз вони вирішили йти різними дорогами.

На своїй сторінці в Instagram Цимбалару написала, що їхню з Григорієм пару можна було назвати акторським союзом, тому що вони пройшли шлях із різними ситуаціями і різними почуттями одне до одного.

"Я люблю тебе. Я кохаю. Як ти сьогодні? Що відчуваєш? Знаючи нашу історію, ви б назвали нас акторським подружжям, яке спочатку сварилося, потім проводило репетиції важливих професійних сцен на кухні, грало, сміялося, а потім завжди було разом... було? Так! Ми стали пазлами за 10 років, які доповнювали картинки одне одного, мали цілісність, мету, інтерес. Тепер пазлів стане двоє. Дві картини. Дві новітні історії", - поділилася Анастасія.

Відео дня
Анастасія Цимбалару та Григорій Бакланов / Скриншот Instagram

Варто зазначити, що пара познайомилася ще в університеті. У 2021 році вони офіційно розписалися. До повномасштабного вторгнення Анастасія та Григорій планували купувати власне житло, але велика війна внесла свої корективи. Спільних дітей у них немає.

Нагадаємо, захисник "Азовсталі" Діанов, якому приписували роман із Поляковою, розлучився з дружиною.

Вас також можуть зацікавити новини: