Тетяна Кравченко заявила, що львів'яни хочуть приєднатися до РФ / скріншот з відео

Російська акторка-путіністка Тетяна Кравченко, відома роллю Валюхи у серіалі "Свати", яка закликала окупувати всю Україну, вкотре висловилася про українських колег. Росіянка продовжує критикувати акторів та вигадала нову історію про нібито проросійських львів'ян.

В інтерв'ю пропагандистським ЗМІ Кравченко висловила своє здивування, чому українські актори говорять про політику, "нічого не розуміючи в ній". Натомість про себе вона так не говорить і, вочевидь, вважає себе експертом у питаннях війни.

Також фанатка Путіна пригадала, як приїжджала до Львова у 90-х, коли Україна ще була у складі СРСР. Вона каже, що тоді жителі міста просили її привезти російську пресу. Говорячи про це після понад 30 років, Тетяна вирішила, що львів'яни хочуть приєднатися до Росії, але українська влада не дозволяє їм цього зробити.

Відео дня

"Ще давно ми грали з Михайлом Козаковим і приїжджали до Львова. І вже тоді місцеві жителі нас просили, щоб ми газети російські привозили. Це було в 90-х. Ще нічого не віщувало", – заявила акторка.

Зірка "Сватів" здивована, чому колеги по серіалу не хочуть стати частиною РФ та засуджують дії Кремля. За словами артистки, вони нібито виконують "замовлення", тому й підтримують незалежність України.

"Політика – це така страшна річ", – додала путіністка.

Що Кравченко говорить про війну

Акторка постійно висловлює свою проросійську позицію та любов до російського диктатора. Вона мовчить про війну і вважає правильною загарбницьку політику Кремля. Ба більше, Кравченко поширює фейки роспропаганди та навіть "рвалася" на фронт.

Українська акторка Анна Кошмал, яка знімалася у "Сватах", неодноразово наголошувала, що Росія – це країна-агресорка. Вона не хоче мати нічого спільного з росіянами та працювати з ними на спільних проєктах. Після цих слів Кравченко накинулася на акторку і грубо висловилася про Анну.

Нагадаємо, раніше ми писали, що чоловік-п'яниця змусив зірку "Сватів" Тетяну кравченку зробити аборт.

Вас також можуть зацікавити новини: