Санта Дімопулос вирішила повязати своє життя із психологією / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Санта Дімопулос поділилася, що вступила до Канадського університету. Артистка розкрила спеціальність, на якій навчається.

На своїй сторінці в Instagram Санта Дімопулос вказала, що у неї значно зросла кількість підписників у мережі. Для нових шанувальників вона вирішила пояснити, хто вона та, чим займається. Співачка поділилася, що переїхала до Об'єднаних Арабських Еміратів, де розвиває власний бізнес.

Паралельно із цим Санта у 36 років вирішила знову стати студенткою. Вона хоче вдосконалити свої вміння і обрала для навчання Канадський інститут.

Відео дня

Дімопулос розповіла, що здобуває освіту експоненціального коуча. Тобто, виконавиця вивчає, як правильно зчитувати внутрішній світ людини, вона досліджує патерни поведінки. Як результат, виконавиця підбирає методи для розв'язання проблеми. Крім того, знаменитість також вивчає психоаналіз:

Зараз я живу в Дубаї з дітьми, керую своїм бізнесом і навчаюсь в Канадському інституті на експоненціального коуча, наставника. Також осягаю тонкощі психоаналізу.

Скріншот Instagram

До слова, Санта Дімопулос розкрила, яким бізнесом займається після розлучення. Вже понад 10 років зірка займається ресейлінгом, тобто перепродає брендовий одяг. А також вона вже надає послуги коуча.

Нагадаємо, раніше Санта Дімопулос заінтригувала подарунками від залицяльників.

Вас також можуть зацікавити новини: