Міхалок приєднався до страйку / фото instagram.com/sergey.mikhalok

Білоруський музикант і лідер групи «BRUTTO» Сергій Міхалок оголосив про підтримку національного страйку до повалення режиму Олександра Лукашенка.

Читайте також"Свєта, добрий день": Міхалок жорстко розкритикував Тихановську за її позицію щодо ПутінаПро це він написав у своєму Instagram.  

"Всі наші колективи - BRUTTO, Ляпіс-98, DREZDEN, КУЛЬТУРА і The Superbullz не виступатимуть в Білорусі до повної зміни злочинного режиму! Ми не визнаємо легітимність О. Лукашенка і закликаємо всю світову спільноту відмовитися від будь-яких контактів зі злочинною хунтою", - зазначив він.

"Ми різко засуджуємо дії карателів і вимагаємо покарання за кожним епізодом геноциду проти власного народу. Ми наполягаємо на звільненні всіх політв'язнів та проведенні нових вільних виборів у Білорусі!" - додав музикант.

Протести в Білорусі: передісторія

  • 9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Олександра Лукашенка проголосували 80,1% виборців, за його головного опонента Світлану Тихановську – 10,1%.
  • Після оголошення результатів виборів країну охопили акції протесту. Силовики затримують учасників мітингів і застосовують до них силу.
  • У Євросоюзі не визнали результати виборів і вирішили ввести санкції проти білоруських чиновників.
  • 23 вересня в Мінську відбулася таємна інавгурація Лукашенка.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram