Андрій вірить словам батька та не зважає на хейтерів / Скріншот Instagram

Син відомого українського репера Потапа – 15-річний Андрій – поділився, як ставиться до критики в бік зіркового батька. Підліток також відповів, чи "прилітає" йому за поведінку артиста.

Як відомо, після початку повномасштабного вторгнення Олексій Потапенко небагато часу пробув в Україні. Він виїхав за кордон та вже встиг пожити у декількох країнах. Місяць тому виконавець заявив, що перебрався до Болгарії, де планує працювати над новими піснями.

Українці засуджують позицію артиста, його виїзд за кордон та мовчазну підтримку України. Чимало знаменитостей навіть заявляли, що реперу не місце в українському шоубізнесі.

Відео дня

Його син каже, що негатив на адресу Потапа, не впливає на нього. Також зізнається, що за поведінку батька йому "прилітає" й від його однолітків. Андрій додав, що не зважає на хейтерів і довіряє словам і діям зіркового батька.

Потап з сином Андрієм / Скріншот Instagram

"Я не звертаю увагу на тих, хто говорить на мене чи мого батька лайно. Звісно, коли у школі, приходжу і всі говорять: "Скільки ти даєш інтерв'ю по всьому TikTok?" Читаю коментарі, але пишуть і пишуть. Я такий, який я є. Я розмовляю, як є. Я говорю те, що говорить мені мій батько. Якщо хтось засуджує за те, що говорить мій батько, чи за те, що я говорю, нехай говорять", – заявив хлопець у коментарі блогерці Ангеліні Пичик.

Нагадаємо, раніше Андрій Потапенко розповів, скільки грошей витрачає щомісяця.

Вас також можуть зацікавити новини: