Відео: paparazzi news

Колишній продюсер Світлани Лободи Нателла Крапівіна відповіла Філіпу Кіркорову, який звинуватив її в гомофобії та спробі хайпанути на церемонії МузТВ.

Відповідне відеозвернення вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram

Крапівіна вирішила публічно відповісти поп-королю російської естради й пояснити, що ж вона мала на увазі під фразою "таких розчленовували на шашлики".

"Ви доклали максимум зусиль, щоб перекрутити суть мого коментаря... Я всім своїм способом життя щодня доводжу свою толерантність, а ось ви в неї тільки граєте. Ви просто тупо спекулюєте на актуальній темі, чим принижуєте всіх представників ЛГБТ-спільноти... Мій коментар, з якого все почалося, безумовно, не найбільш коректний. Я ним не пишаюся. Але він був адресований безталанним паразитам, яких ви із завидною регулярністю залучаєте у ваше життя і демонструєте їх світу, пропагуючи, на жаль, не гей-культуру, а моральних виродків і збоченців, які заради 15 секунд слави готові зіграти абсолютно будь-яку роль.... - гомосексуала, потім на 15 секунд — репера, потім на 15 секунд — нареченого Бузової, а після — дружини Кіркорова", - жорстко пройшлася по Даві продюсер. 

Читайте такожЛобода розбурхала мережу пікантною деталлю в образі (фото)Також Нателла відповіла на звинувачення Кіркорова в тому, що Лобода сплагіатила вбрання Бейонсе.

"Ви звинувачуєте нас у плагіаті. Хто? Король ремейків з неочищеними правами? Ваш репертуар - це переспівані пісні й гучні судові позови від авторів по всьому світу", - заявила Крапівіна. 

"Я вас не боюся, Філіпе, тому що на моєму боці правда, а на вашій — дешевий фарс", - підсумувала екс-продюсер Лободи.

Крапівіна йде з шоу-бізнесу

Продюсер Нателла Крапівіна заявила, що припиняє співпрацю зі співачкою Світланою Лободою і йде з шоу-бізнесу.

Про своє рішення вона повідомила в Instagram. Це сталося на тлі скандалу з російським артистом Філіпом Кіркоровим.

"Все нескінченне кінець свій знаходить. Відсьогодні я більше не продюсер Світлани Лободи й не хочу мати ні найменшого відношення до шоу-бізнесу", – написала Нателла.

Читайте такожЛобода розбурхала мережу пікантною деталлю в образі (фото)

Конфлікт Крапівіної та Кіркорова

Раніше Крапівіна спочатку назвала те, що відбувається на премії МузТВ, "цирком виродків". Крім того, вона написала, що Кіркорова, який разом з Давою приїхав на прикрашеній квітами машині, "на Кавказі раніше розчленовували на шашлики". При цьому Нателла запевнила, що всім в шоу-бізнесі до її підопічної Лободи далеко, як "Роскосмосу" до Ілона Маска.

Відповідь Кіркорова не змусила себе довго чекати. Він заявив, що Крапівіна "плаває в невагомості фекалій і боїться молодих і спраглих роботи артистів". Крім того, він запідозрив Лободу в плагіаті номера для премії у Бейонсе.

"Деякі уявили собі, що вони вже в космосі, але за звичкою плавають у невагомості своїх фекалій, - заявив Кіркоров. - Скільки пафосу і гордовитості в цьому... Може, на щастя, багатьом артистам далеко до вас, тому що так чесно красти номери інших артистів, плагіатити або, як вам зручно, чесно складати чуже. Дівчатка, де ви вчилися - я викладав!".

"Нателла Крапівіна, ти людина подвійних стандартів і втрачаєш хватку. Навіть мені в епоху вашої сраної постправди та в пластиковому світі соромно перебувати. Особливо дико чути від сучасної людини, яка відкидає будь-які форми гомофобії, трансфобії та дискримінації. Ущемляти громадянські свободи - ось це люте минуле століття! Розчленувати мене на шашлики? Образи й погрози в соцмережах! Нателло, тобі явно потрібен фактчекер, який буде пости звіряти з поточним етичним кодексом, а тобто грішки", - обурився Філіп.