Співачка розповіла, яка ставиться до різниці у віці / фото інстаграм Lama

Українська співачка Наталя Дзеньків, яка відома за сценічним псевдонімом Lama, розповіла про стосунки з молодшим на 18 років чоловіком.

48-річна артистка зазначила, що різниця у віці з коханим Романом не досить відчутна і не заважає гармонії у парі. 

"Вік фізичний взагалі не є проблемою. Може таке бути, що жінці 45 років, але чи менталітет, чи внутрішній стан відповідає на 25. Це те, що відбувається зі мною. Ті, кому 45-50 років, я їх сприймаю більше як старших братів, тата, якихось наставників. Я можу спілкуватися з ними, але вони не асоціюються в мене як партнери. І так само чоловік, якому 25, може бути ментально старшим. І коли жінка старша, має великий досвід в житті, і це все об'єднується - виходять дуже класні сім'ї", - розповіла співачка в інтерв'ю OBOZ.LIFE.

Також жінка зізналася, що вже познайомилася з мамою свого обранця. За словами співачки, вони змогли одразу знайти спільну мову. 

"Вона слухала мою музику. Тепло мене прийняла. Мама старша за мене на п'ять років. Знаєш, скільки в нас усього спільного?! Я хотіла сказати про те, що життя в рамки не покладеш. Жити потрібно якось розширено", - наголосила виконавиця. 

Що відомо про стосунки співачки Lama з обранцем

Співачка з Романом вже більше семи років перебуває у цивільному шлюбі. Чоловік працює у фінасовій сфері. Попри різницю у віці, за словами Lama, у них є багато чого спільного. 

Як зазначала артистка раніше, вона не планує народжувати власних дітей. Це рішення вона ухвалила ще в 20 років. Роман підтримує позицію коханої. 

Lama зі своїм коханим Романом / фото інстаграм Lama

Нагадаємо, раніше зірка "Ліги сміху" закрутив новий роман після розлучення. 

Вас також можуть зацікавити новини: