Фіма Константиновський розповів про нові стосунки / фото інстаграм Фіми Константиновського

Український ведучий та зірка шоу "Ліга сміху" Фіма Константиновський, який нещодавно офіційно розлучився з дружиною Владою, закрутив новий роман.

Чоловік зізнався, що майже рік він у стосунках з дівчиною, яку звати Ліза. За його словами, їхнє знайомство відбулося в інтернеті.

"Ми познайомилися з Лізою в Tinder і понад рік разом. Майже одразу з'їхалися. Це класна людина, з якою дуже комфортно. Дуже її люблю. Це моя людина і я дуже вдячний, що ми з нею зустрілися. Вона мене безмежно любить і я її безмежно люблю. Я не думав, що я буду таким романтичним ще колись в житті взагалі", - розповів Константиновський в інтерв'ю YouTube-проєкту ТСН "Наодинці".

Відео дня
Фіма з новою обраницею Лізою / фото інстаграм Фіми Константиновського
Фіма з новою обраницею Лізою / фото інстаграм Фіми Константиновського

Ведучий додав, що дівчина одразу йому сподобалася своєю цілеспрямованістю та поглядами на життя. Ліза захоплюється спортом та верховою їздою, а працює грумером. Проте до знайомства з Фімою не знала про його публічність. 

"Вона не знала, хто я. Колись я їй написав, що на репетиції "Ліги сміху". А вона каже: "Ок". Вона не дивилася нічого з того, що я вів. Не дивилася українське телебачення. Це набагато краще. Вважаю, коли це фанатка, то неможливо побудувати стосунки таким чином", - наголосив Константиновський.

iFrame

Нагадаємо, раніше соліст Quest Pistols Антон Савлєпов вперше після розлучення закрутив новий роман і показав свою кохану.

Вас також можуть зацікавити новини: