У сумці королеви була улюблена хустка її чоловіка \ фото REUTERS

На похорон принца Філіпа 17 квітня його дружина королева Єлизавета II прийшла з сумкою Launer, в якій була одна з улюблених хусток герцога Единбурзького.

Це була хустка від бренду Handy Handkerchief. Бренд славиться пошиттям одних з найстильніших в світі костюмів, відомих своєю зразковою якістю і фантастичним вибором. Хустка принца Філіпа коштує $56. Відтоді про подальшу долю цього особливого аксесуара нічого невідомо.

Читайте такожСтало відомо, який подарунок готували до 100-річного ювілею принца Філіпа

Того дня його дружина королева Єлизавета II з'явилася на прощанні з чоловіком з особливою діамантовою брошкою на її класичному пальті. Королева одягла Річмондську брошку, яка є найбільшою в її колекції. Брошка складається з інкрустованих діамантів, великої центральної перлини і каплевидної перлини, яку, залежно від події, королева знімає. На похорон королева одягла брошку без цієї перлини.

Сьогодні ж стало відомо, що заповіт покійного чоловіка королеви Єлизавети II — принца Філіпа буде зберігатися в запечатаному вигляді 90 років.

Після цього можна буде ознайомитися із заповітом "за зачиненими дверима" і вирішити, чи варто цей документ показувати публіці, передає ТСН.

Нагадаємо,герцог Единбурзький принц Філіп помер 9 квітня. Прощання з ним відбулося 17 квітня в каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку.