Український співак Саша Чемеров розповів, що раніше товаришував з Олександром Реввою, більш відомим як Артур Пирожков. Однак після 24 лютого 2022 року вони припинили будь-яке спілкування.

Причиною розірвання дружби стала повномасштабна війна та мовчання Пирожкова.

"Я раніше активно працював з Артуром Пирожковим, ми навіть товаришували. Але він себе проявив реально як скотина. Ба більше, просто ніяк не відреагував, я йому надсилав відео й фото військових подій, намагався його пробудити якимось чином. Але, на жаль, марно! Він ніяк себе не проявив, мовчить і дотепер. Він, до речі, громадянин України з українським чинним паспортом. Відверто кажучи, 70% артистів, операторів, стилістів, які працюють у російському інтертейменті, — українці", - сказав Чемеров в інтерв'ю УНІАН.

Відео дня

Також він розповів, що працював з продюсером Юрієм Бардашем, який втік до Росії та вже отримав громадянство країни-агресора.

"Я працював з Бардашем дуже довго і дуже давно. Ми зробили з ним Quest Pistols і групу "Нерви", а також Лєру Козлову з "Ранєток". Річ у тім, що Бардаш дуже любить гроші. Особисто в мене він вкрав мільйони доларів. Зараз він втрапив у ситуацію, якої прагнув. Він працює на ФСБ й отримує гроші від банку зі списку Путіна. Я не можу назвати його людиною, він типове російське сміття, яке, я впевнений, закінчить дуже погано", - додав Чемеров.

Нагадааємо, раніше Саша Чемеров висловився про мобілізацію.

Вас також можуть зацікавити новини: