Путініст Філіп Кіркоров розповів про життя дітей в іншій країні / скріншот Instagram

Російський співак-путініст Філіп Кіркоров, який нещодавно вигнав свою доньку та сина з РФ, розповів про їхнє життя за кордоном без опіки батька. 

Як пишуть деякі росЗМІ, Кіркорову часто дзвонять діти і плачуть. Сам прихильник диктатора зазначив, що важче переїзд сприймає 13-річна донька Алла-Вікторія.

"Діти діляться зі мною сокровенним. Алла більше ділиться. Вона така татова донька. Мартін рідше, але я знаю, що він відмінник, спортсмен, відповідальний, пунктуальний, чіткий - просто мужик. А Аллочка така емоційна, щось трапиться - одразу в сльози, але тут приходить тато-психотерапевт", - розповів Кіркоров. 

Відео дня
Кіркоров з дітьми / скріншот Instagram

Путініст також додав, що дівчинка вже обговорює з ним стосунки з хлопцями і вперше закохалася. 

"У неї там перше кохання якесь. Хлопчик якийсь там. Ось так відбувається дорослішання. Ці зміни. Вранці одні, а ввечері вже інші".

До слова, в якій країні зараз перебувають діти Кіркорова - він не розсекречує. 

Що відомо про дітей Філіпа Кіркорова

Філіп Кіркорорв довгий час мріяв стати батьком. Тому згодом звернувся до послуг сурогатної матері, яка і народила йому доньку Аллу-Вікторію та сина Мартіна. 

Співак постійно брав їх на зйомки та концерти. Тому декілька років тому путініста публічно звинуватили в "знущанні" з доньки, адже дівчинка була на нічних зйомках з ним і повноцінно не відпочивала. 

Кіркоров з сином та донькою / скріншот Instagram

Нагадаємо, раніше Філіп Кіркоров публічно відмовився від своїх дітей.

Вас також можуть зацікавити новини: