
Українська акторка, блогерка та модель Вікторія Маремуха відповіла, чи розлучилася вона з чоловіком-французом Луї, який приховував від неї роман з її близькою подругою.
"Це так важко розповісти, тому що ми самі в якихось таких незрозумілих стосунках для нас самих. Ми досі у вільних стосунках, ми не розлучилися. Хоча в нас часто буває, що ми то розлучаємося, то сходимося. Ці каруселі в нас були завжди. Мені здається, ми вже без них не можемо. Як буде далі - не знаю. Ну, зустріну я кого-небудь або він - нехай усі будуть щасливі", - сказала вона в новому інтерв'ю.
За словами блогерки, вже "багато років" вона "опрацьовує" образу на чоловіка. Хоча у пари вільні стосунки, з’ясувалося, що Луї приховував від дружини роман з іншою - причому з її подругою.
"Це зрада, обман, коли я запитала його напряму, чи було, а він каже: "Ні". А потім я залажу в його телефон, і підтверджується, що я права... А я вагітна в Таїланді, у моїй країні війна, а найближча людина мені бреше... Це була моя подруга", - розповіла Маремуха.

Нагадаємо, ще на початку року Вікторія Маремуха заявила про кризу в шлюбі з іноземцем, з яким була на межі розлучення.