Фото інстаграм Сильвестра Сталлоне 

Відомий американський актор Сильвестр Сталлоне зізнався, що переніс сім серйозних операцій після перелому шиї. Цей інцидент трапився на зйомках фільму "Нестримні", де він грав сцену з бійкою. Про це пише видання Daily Mail.

77-річний чоловік зазначив, що травма відбулася через те, що він захотів виконувати всі трюки у кінострічці самостійно. 

"Я режисирував "Нестримних", і, як ідіот, я виконував усі трюки сам. Я пам'ятаю один удар, і... Все. Я так і не оговтався від "Нестримних". Після цього фільму фізично я вже ніколи не був колишнім. Тепер я попереджаю людей: не робіть трюків самостійно", - сказав Сильвестр. 

Відео дня
Стоп-кадр з фільму "Нестримні"

За словами дружини актора, Сталлоне не хотів, аби про травми хтось дізнався.

"Чоловік намагався приховати від усіх біль, вдаючи, ніби нічого не сталося. Йому не подобається, коли люди знають, що він переніс стільки операцій на спині та шиї. Йому тоді поставили металевий штифт у шию, а також зробили 7 операцій та лікували вивих плеча", - зазначила жінка. 

На жаль, такі неприємні інциденти траплялися на знімальному майданчику з Сильвестром не один раз. Наприклад, донька зірки згадала, що її батько постійно лежав в лікарні після своїх ролей. 

"Дуже важко було бачити, як мій тато переживає ще одну болючу операцію. Усе моє дитинство він страждав від болю", - розповіла донька Софія.

Актор з донькою / фото інстаграм Сильвестра Сталлоне 

Чим відомий Сильвестр Сталонне

Сильвестр Сталлоне знявся у більше 50-и фільмах, серед яких найвідоміші бойовики: "Роккі", "Рембо", "Нестримні", "План втечі" та інші. Актор був номінантом премії "Золотий глобус", триразовий номінант на премію "Оскар" за роль Роккі Бальбоа та багатьох інших престижних кінонагород. 

Нагадаємо, раніше Сильвестр Сталлоне говорив, що помирився з дружиною та не буде розлучатися. 

Вас також можуть зацікавити новини: