Лавриненко спростував чутки про роман / колаж з фото

Два місяці тому мережею ширилися чутки про роман відомої блогерки Даші Квіткової з засновником телеграм-каналу "Труха" Максимом Лавриненком. Чоловік вперше висловився з цього приводу та зізнався, що між ним та інфлюенсеркою.

Максим переконаний, що чутки ширилися через непублічність його сім'ї. Як відомо, чоловік одружений, але не показує свою кохану Світлану. Він розповів, як відреагувала дружина на інформацію про нібито його роман на стороні.

Лавриненко зазначив, що всі чутки розповсюдив блогер-пліткар Богдан Беспалов. Однак засновник каналу не розуміє, де зірковий оглядач знайшов інформацію про його зустрічі з блогеркою. Максим додає, що Світлана спокійно відреагувала на закиди.

"Найцікавіше, що моя дружина слідкує за деякими блогерами – до п'яти максимум. І Квіткова була найулюбленішою блогеркою моєї дружини. Це мені допомогло, бо в нас не було, на тлі цього, ніяких конфліктів чи скандалів", – вказав власник "Трухи".

Ба більше, Лавриненко зізнався, що кохана вже давно підписана на Квіткову в Instagram і знала про неї, коли він сам нічого не чув про Дашу. На тлі пліток про роман команда "Трухи" вирішила спонукати людей підписуватися на канали.

"Ми вже на цьому трошки підписників набрали", – поділився Максим.

Плітки навколо роману Квіткової та Лавриненка

Беспалов у квітні 2024 року оприлюднив інформацію про те, що серце Квіткової після розлучення з Микитою Добриніним знову зайняте. Тоді блогер запевнив українців, що вона у стосунках з Лавриненком.

Богдан розповів, що зірок бачили разом в одному з столичних житлових комплексів. Пліткар додав, що інфлюенсерка буде приховувати ці стосунки через те, що власник "Трухи" одружений. Даша одразу відреагувала на чутки і спростувала чутки. Вона наголосила, що наразі не перебуває у стосунках.

Нагадаємо, раніше Даша Квіткова здійснила мрію своєї мами.

Вас також можуть зацікавити новини: