Фото інстаграм Костянтина Костишина

Український актор Костянтин Костишин, який відомий за серіалами "Улюблені діти", "Швидка допомога" та іншими кінороботами, зараз служить в ЗСУ. Він зазначив, що рідні не одразу підтримали його рішення піти воювати на фронт.

"Мої рідні дуже переживали. Дочка Іванка заявила: "Не хочу, щоб ти йшов на війну". Однак разом з цим бачу, що вона мною пишається. Ми мешкаємо у передмісті - в Білогородці. Після вторгнення майже весь час проводили з родиною в підвалі, фактично жили там. На третій день я вирішив йти записуватися в тероборону. Як у кіно було: попрощалися з дружиною, вона – в сльози. Від нашого будинку до сільради – кілометрів чотири. Нічого з транспорту не ходило, пішов пішки. Записали мене. Кажуть, треба буде - покличемо", - розповів Костянтин в інтерв'ю для видання OBOZ.UA.

Згодом його таки викликали. Тепер Костишин намагається постійно бути на зв'язку з рідними. Він говорить, що щодня телефонує додому:

Відео дня

"Я телефоную додому кожного дня. У нас є правило: зранку дзвоню мамі і сестрі, а по обіді – дружині. Бо багато всього по службі за день, не можна отак спокійно сісти і поговорити, а хочеться. З самого ранку і майже до ночі, так виходить, що я зайнятий".

Костянтин з родиною / фото інстаграм Костянтина Костишина

Проте Костянтин не жалкує, що проміняв кіно та театр на фронт і навіть додає, що побратими його там одразу впізнали. 

"Дивуються: "Ой, ви ж артист?" У мене зараз прекрасний колектив. Задоволений оточенням, реально дуже хороші хлопці. Про те, де проходжу службу, задля безпеки розповідати не можу", - додав актор. 

Що відомо про Костянтина Костишина

Народився актор у 1965 році. Навчався у дитячій театральній студії ім. О.Гайдара. Після закінчення школи працював  токарем на заводі, проте пізніше втсупив до Київського державного інституту театрального мистецтва ім. Карпенко-Карого. З 1991 року грав у Київському академічному театрі драми та комедії на Лівому березі та знімався в кіно. 

Нагадаємо, нещодавно ведучий Орест Дрималовський розповів про навчання в ЗСУ

Вас також можуть зацікавити новини: