Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Круглий стіл національної єдності пройде 21 травня в Донецьку – ОДА

Тарута звернувся до всіх представників громадських і політичних організацій Сходу України, до представників влади, а також до учасників Женевського процесу з проханням взяти участь у круглому столі.

Фото УНІАН
Перший круглий стіл нацєдності (на фото) пройшов у Києві, другий - в Харкові / Фото УНІАН

Круглий стіл національної єдності пройде 21 травня в Донецьку.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Донецької обласної держадміністрації.

У повідомленні наголошується, що у зв'язку з цим голова обласної державної адміністрації Сергій Тарута виступив із заявою, в якій попросив широкої участі громадських діячів і політиків різного рангу у цьому круглому столі.

Учасники другого круглого столу нацєдності просять Раду ухвалити Меморандум миру і злагоди

«21 травня в Донецьку відбудеться круглий стіл національної єдності під патронатом екс-президентів України Леоніда Кравчука і Леоніда Кучми. Національний круглий стіл – це платформа для прямого діалогу уповноважених діячів міжнародного співтовариства і українських властей всіх рівнів з представниками організацій, залучених у конфлікті. Захід пройде за консультативної підтримки ОБСЄ, - заявив губернатор. - Звертаюся до всіх представників громадських і політичних організацій Сходу України, до представників влади, а також до учасників Женевського процесу з проханням взяти участь у круглому столі. Ваша участь стане важливим сигналом підтримки українському народу, який прагне до швидкого розв'язання кризи і досягнення миру».

Представник прес-служби ОДА Ілля Суздалєв уточнив кореспонденту УНІАН, що це буде чергове, третє, засідання Всеукраїнського круглого столу національної єдності.

Яценюк закликав місцеву владу не боятися терористів і навести лад у своїх регіонах

Як повідомляв УНІАН, перший Всеукраїнський круглий стіл національної єдності відбувся у Києві 14 травня. Другий - 17 травня у Харкові.

Модератор Всеукраїнського круглого столу національної єдності, перший президент України Леонід Кравчук після засідання круглого столу у Харкові повідомив, що третє засідання відбудеться 21 травня в Черкасах. Водночас голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко запропонував провести третій Всеукраїнський круглий стіл національної єдності у місті Канів Черкаської області, оскільки саме 21-22 травня проходитимуть Шевченківські дні.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку