Київ опинився у десятці найменш придатних для життя міст світу

23:56, 18 серпня 2016
5134 2

За висновками експертів бізнес-підрозділу британського журналу The Economist - Economist Intelligence Unit, Київ визнано одним із найменш придатних для життя міст світу.

Київ накрило смогом / Фото: УНІАН

Про це повідомляє Deutsche Welle.

В оприлюдненій 18 серпня доповіді вони констатують, що Київ за багатьма показниками якості життя продемонстрував найбільше падіння - на 26 пунктів. Навіть столиця Сирії - Дамаск - у рейтингу британців втратила менше позицій - 25. Зрештою Київ опинився в останній "десятці", а Дамаск завершив список із 140 міст.

Читайте такожУкраїна посіла 24-е місце в рейтингу найдешевших країн для життя

"Це демонструє, що конфлікти, як і очікувалося, є ключовим фактором у визначенні умов життя", - ідеться в доповіді. Автори дослідження оцінювали різні міста за показниками у п'яти категоріях: стабільність, охорона здоров'я, культура, довкілля, освіта та інфраструктура.

У доповіді також зазначено, що, крім Києва і Дамаска, найгіршу, тобто негативну динаміку продемонстрували Детройт і Москва, які опустилися, відповідно, на 57 і 80 місця.

Втратили позиції і світові туристичні "магніти" - Лондон, Париж і Токіо. Експерти зазначають, що це сталося через підвищення рівня злочинності й транспортні проблеми. Погіршення рейтингу європейських міст в Economist Intelligence Unit пояснюють і збільшенням кількості терактів.

Найкращим для життя містом, за даними цього рейтингу, знову став австралійський Мельбурн. За ним ідуть австрійський Відень, а також канадські Ванкувер і Торонто. До десятки найкращих потрапили німецький Гамбург та фінська столиця Гельсінкі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter