Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

Депутати радить захищати зелені зони чиїмось гучним ім'ям

Народний депутат від «Батьківщини» Олександр Бригинець вважає, що кияни можуть захистити свої двори та зелені зони від забудови, ініціювавши у Київраді питання про надання цим територіям статусу скверу.

Про це народний депутат сказав під час онлайн-конференції, в ході якої кияни цікавились питанням, яким чином можна захистити території Києва від забудови, інформує прес-служба О.Бригинця.

На його думку, бажано, щоб сквер створювався на честь якоїсь відомої людини.

«Коли є статус та ім’я, тоді його легше ідентифікувати, і кожна дія навколо цього скверу отримує великий розголос», - зауважив О.Бригинець.

При цьому народний депутат звернув увагу, що ініціатива повинна виходити від самих місцевих жителів, без їх звернення політики, громадські організації не зможуть допомогти в боротьбі із забудовниками.

О.Бригинець порадив, що у випадку, якщо почалася вирубка зелених насаджень й установлюють паркан або інші дії, характерні для початку будівництва, необхідно звернутися до посадових осіб з метою перевірити наявність акта обстеження зелених насаджень і дозволу на їх знесення (ордера); дозвіл на встановлення огорожі, дозвіл на будівельні роботи. У разі їх відсутності або відмови надати які-небудь документи, за словами О.Бригинця, треба негайно викликати міліцію, державну екологічну інспекцію, природоохоронну прокуратуру.

Також, за словами народного депутата, необхідно визначити, чи відведена ця земля міською радою у встановленому законом порядку. Для цього необхідно звернутися із запитом до Управління земельних ресурсів міськадміністрації, а також по можливості заручитися підтримкою окремих депутатів (фракції, постійної комісії) міської ради.

О.Бригинець заявляє, що готовий особисто допомагати киянам у боротьбі із забудовниками.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку