Вінницькі акробати потрапили на Всесвітні ігри у Колумбії

12:47, 19 червня 2012
Вінниця
12 0

Ліцензії – не іменні

Вінницькі акробати вдало виступили на чемпіонаті світу у Орландо (Флорила, США). Зокрема, Дана Олефір і Анжеліка Валявська здобули бронзові нагороди, залишивши позаду представників 31 країни.

На прес-конференції у Вінниці вони розповідали про це досягнення разом з директором обласної СДЮШОР зі складно-координаційним видів спорту, старшим тренером збірної України Леонідом Голяком.

– У США збірна України посіла 5-е місце. В особистому заліку ми вибороли по одній золотій і бронзовій нагороді, двічі посідали четверті місця. За підсумками змагання українці вибороли 4 ліцензії на Всесвітні ігри у Колумбії в 2013 році, які є найголовнішим змаганням року серед представників неолімпійських видів спорту, – сказав Леонід Голяк.

– Ліцензії – на команду, не іменні. На них, серед інших, претендуватимуть Дана Олефір і Анжеліка Валявська, але остаточне рішення буде прийнято на наступних змаганнях.   

Дана Олефір навчається в 11-у класі, Анжеліка Валявська – у 7-у. Дівчата розповіли, що великий спорт не заважає, а лише допомагає здобувати гарні оцінки у школі.

В Орландо дівчатам сподобалися відвідини Діснейленду і знаменитого  цирку «Дюсселей». Вони побували там безкоштовно (квитки коштують на рівні 100 доларів) завдяки сприянню відомого вінницького акробата Григорія Дутченка, який нині мешкає

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter