Ілюстрація / REUTERS

Суд Мюнхена (Німеччина) у вівторок, 19 лютого, позбавив мисливця ліцензії та дозволу на носіння зброї після того, як його підстрелила собака.

Читайте такожМер французького міста заборонив собакам гавкати

Про це повідомляє Deutsche Welle. У листопаді 2016 року мисливець відправився в розташований неподалік від Дрездена заказник. Він розмовляв з перехожим, коли його собака, що сиділа в автомобілі, випадково натиснула на спусковий гачок зарядженої рушниці. Чоловік отримав поранення в руку. В результаті інциденту його доставили в лікарню і позбавили права полювати і мати при собі зброю.

Чоловік спробував оскаржити це рішення в суді, однак суд відмовив йому у відновленні документів. Суддя заявив, що мисливцям за законом заборонено залишати повністю або частково заряджені рушниці в автомобілі. Заборону було прийнято, щоб уникнути нещасних випадків під час їзди.

Мисливцеві заявили, що він справляє враження людини, яка «не буде відповідально поводитися зі зброєю і амуніцією в майбутньому». Чоловік має право подати апеляцію.

Як повідомляв УНІАН, у Південній Африці леви з'їли браконьєра, якого підозрюють у незаконному полюванні на великих котячих.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram