Олена Коробка Виборчі перегони в Дніпрі: крісла поділені, але стільці залишилися
Місто Дніпро як батьківщина президентів України, прем'єр-міністрів і впливового бізнесмена Ігоря Коломойського завжди знаходиться в центрі уваги суспільства, політологів та експертів. У контексті прийдешніх місцевих виборів цікаво розглянути, чи вдасться меру цього мегаполісу, що не засоромився укласти парі з президентом країни, зберегти свою посаду (рос.).
16:06, 22 вересня 2020
Виборчі перегони в Дніпрі: крісла поділені, але стільці залишилися
Раїса Юргель Карантинний відпочинок на Дніпропетровщині - від наметів до п’ятизіркового готелю
Цього літа українці, втративши реальну можливість відпочивати за кордоном, вимушені придивлятися до відпочинку на меншій відстані, переорієнтуватися на місцеву інфраструктуру, самостійно займатися логістикою та миритися із до болю знайомим та давно забутим «сервісом». Але не завжди своє означає погане. Та й не завжди гарно відпочити можна тільки на морі.
06:29, 29 липня 2020
Карантинний відпочинок на Дніпропетровщині - від наметів до п’ятизіркового готелю
Олександр Куницький Аеропорт «Придніпров'я»: новий авіахаб чи чергові мільйони на вітер
Українська влада розпочала нове "будівництво століття". Через три роки між Дніпром і Запоріжжям повинен з'явитися абсолютно новий аеропорт «Придніпров'я». Однак, таке рішення ставить багато запитань. Експерти відзначають, що, у разі будівництва аеропорту між двома існуючими, виникне проблема для всіх трьох (рос.).
19:14, 28 листопада 2018
Аеропорт «Придніпров'я»: новий авіахаб чи чергові мільйони на вітер
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності