Нана Чорна ​​​​​​​Зарплати, соцвиплати та пенсії. Як "потовщають" гаманці українців у 2021 році
В Україні поточного року мають зрости мінімальна зарплата, пенсії, соцвиплати, оклади вчителів і медиків. Низка цих грошових "надбавок" виписані в держбюджеті-2021, а деякі відбудуться після прийняття Кабміном відповідних постанов. Чи позначаться "гаманцеві дотації" на бюджеті та фінансовому "прибутку" населення? (рос.)
13:43, 26 січня 2021
​​​​​​​Зарплати, соцвиплати та пенсії. Як "потовщають" гаманці українців у 2021 році
Надія Бурбела Власник агрохолдингу «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк: Зараз ми переживемо цю кризу і вийдемо з неї біднішими, ніж були, як і весь світ, але ми можемо вийти з неї з новими можливостями
Власник агрохолдингу «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк розповів УНІАН про наслідки зупинки 37 власних підприємств в результаті тиску НАБУ, очікуване подорожчання продукції тваринництва на полицях супермаркетів, вплив пандемії коронавірусу на компанію та українську економіку, загалом, і поділився баченням, як Україні використати світові інфляційні процеси на свою користь.
12:51, 26 січня 2021
Власник агрохолдингу «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк: Зараз ми переживемо цю кризу і вийдемо з неї біднішими, ніж були, як і весь світ, але ми можемо вийти з неї з новими можливостями
Ілля Колдомасов Приховані платежі. Як українців обдирають на безготівкових розрахунках
Перехід на безготівкові розрахунки, з одного боку, значно полегшують життя. З іншого боку, майже ніхто не знає, скільки тисяч гривень витрачає на комісії банків та платіжних систем.
23:28, 25 січня 2021
Приховані платежі. Як українців обдирають на безготівкових розрахунках
Роман Сизченко, Ірина Коваленко, Владислав Лазар, Олена Ваніна, Наталка Волосацька Тарифна несправедливість. Чому українці отримують різні платіжки за однакові метри
У Львові – дві тисячі триста гривень. У Києві – п’ять тисяч двісті. У Херсоні – вісімсот двадцять п’ять гривень. Такі різні суми українці платять за тепло. Що саме впливає на ціну і чи можна платити менше?
20:27, 24 січня 2021
Тарифна несправедливість. Чому українці отримують різні платіжки за однакові метри
Станіслав Ясинський, Олександр Ребенчук Золота лихоманка 21 століття. Як шукати поклади біткоїна
Попри регулярні прогнози про смерть криптовалют, цифрові гроші стають все популярнішими й дорогими. Та не достатньо знати, як саме і в які валюти інвестувати. Варто також поцікавитись, як перетворити віртуальні кошти в реальні, а також не забувати паролів від цифрового гаманця.
20:17, 24 січня 2021
Золота лихоманка 21 століття. Як шукати поклади біткоїна
Катерина Жирій Баланс тижня: Кабмін встановив граничну ціну на газ, а Нацбанк зберіг облікову ставку та оцінив падіння ВВП в 2020 році
Кабінет міністрів встановив граничну ціну на газ для побутових споживачів, а Нацбанк зберіг облікову ставку на колишньому рівні та оцінив падіння ВВП в 2020 році в 4,4% - такі ключові економічні події тижня, що минає (рос.)
07:30, 23 січня 2021
Баланс тижня: Кабмін встановив граничну ціну на газ, а Нацбанк зберіг облікову ставку та оцінив падіння ВВП в 2020 році
Павло Степанець "Укрзалізниця" піднімає ціни: чи відлякає боротьба компанії зі збитками пасажирів та бізнес
Державний залізничний монополіст "Укрзалізниця" та урядовці оголосили про плани з березня підвищити ціни на пасажирські квитки. Підходи до тарифів на вантажні перевезення також будуть переглянуті.  Спроба компанії вийти в "плюс" в умовах коронакризи ставить багато питань і викликає негативну реакцію суспільства.
15:16, 21 січня 2021
"Укрзалізниця" піднімає ціни: чи відлякає боротьба компанії зі збитками пасажирів та бізнес
Нана Чорна "Скотовозам" - бій. Коли українці почнуть їздити в комфортному міському транспорті
У парламенті зареєстрований законопроект, який повністю реформує галузь пасажирських автоперевезень. Після ухвалення документа все, нібито, стане на цивілізовані "колеса". Українцям роками обіцяють навести лад у цій сфері, але поки безрезультатно. Чи вийде цього разу?
11:31, 21 січня 2021
"Скотовозам" - бій. Коли українці почнуть їздити в комфортному міському транспорті
Ірина Петренко Експерт із захисту прав споживачів Максим Несміянов: Народ бідний і в своїй масі - неосвічений, тому часто потрапляє на обман і порушення своїх прав
Чому проблеми покупців часто залишаються невирішеними, як повернути гроші за зіпсовані продукти і як уникнути обману, купуючи в Instagram, УНІАН розповів виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов (рос.)
07:10, 20 січня 2021
Експерт із захисту прав споживачів Максим Несміянов: Народ бідний і в своїй масі - неосвічений, тому часто потрапляє на обман і порушення своїх прав
Нана Чорна Подорожчання електроопалення. Як влада збирається виходити зі скандальної ситуації
На ринку електроенергії чергова проблема. Через рішення Кабміну скасувати пільгову ціну на світло для населення, в глухому куті опинилися споживачі з електроопаленням, на яке багато років влада закликала перейти. Суми в платіжках зростуть в рази. УНІАН розбирався, як ситуацію намагається розрулити уряд і чи будуть його пропозиції дієвими (рос.)
11:35, 19 січня 2021
Подорожчання електроопалення. Як влада збирається виходити зі скандальної ситуації
Бредіхіна Ганна Баланс тижня: місія МВФ відновлює роботу, Кабмін обіцяє знизити ціни на газ для населення, а інфляція йде в зростання
Місія МВФ відновила роботу з перегляду кредитної угоди з Україною, Кабінет Міністрів запропонував на час карантину зафіксувати ціну на газ для населення, а Держстат повідомив про прискорення інфляції - такі ключові економічні новини тижня, що минає (рос.).
08:00, 16 січня 2021
Баланс тижня: місія МВФ відновлює роботу, Кабмін обіцяє знизити ціни на газ для населення, а інфляція йде в зростання
Тетяна Стежар Тютюн йде в тінь
Незважаючи на спроби держави посилити регулювання тютюнового ринку, він все більше занурюється в тінь. З ринку товарів для вейпінгу йдуть великі міжнародні виробники, а на ринок ТВЕНів вперше хлинула контрабанда з Китаю. Це створює ризики й для держбюджету, й для громадського здоров'я (рос).
12:22, 15 січня 2021
Тютюн йде в тінь
Надія Бурбела Голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна Євген Шульгін: завдяки зоні вільної торгівлі з Ізраїлем, в України з'являється вікно в Європу без мит у торгівлі
Голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна Євген Шульгін розповів УНІАН про те, що передбачається договором про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем, який набув чинності з 1 січня 2021 року, чому договір не поширюється на сферу послуг, і про очікуваний економічний ефект для обох держав (рос.).
07:40, 15 січня 2021
Голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна Євген Шульгін: завдяки зоні вільної торгівлі з Ізраїлем, в України з'являється вікно в Європу без мит у торгівлі
Катерина Жирій В новий рік з новими силами: гривня пішла в зростання
У перші дні нового року національна валюта стала потроху зміцнюватися після зниження під завісу 2020 року. Експерти говорять про сприятливість базових економічних факторів для гривні і пророкують їй найближчим часом відносну стабільність (рос.).
14:40, 14 січня 2021
В новий рік з новими силами: гривня пішла в зростання
Нана Чорна Яйця, молоко, м'ясо і сало. Як високо зростуть ціни на продукти харчування
Зростання споживчих цін в Україні в 2020 році прискорилося до 5% з 4,1% в 2019-му. Чиновники запевняють - усе в межах прогнозу. УНІАН розбирався, що ж насправді відбувається, і що чекає на українців з цінами на продовольство в найближчому майбутньому (рос.).
16:00, 13 січня 2021
Яйця, молоко, м'ясо і сало. Як високо зростуть ціни на продукти харчування
Богдан Слуцький Банківська система вистояла в коронакризу і бере курс онлайн
2020 рік, який пішов в історію через пандемію коронавірусу і економічну кризу, став випробуванням на міцність для українських банків. Система зробила правильні висновки з попередніх криз і витримала удар, а банки взяли курс на поглиблення цифровізації та розвиток онлайн-сервісів. (рос.)
11:07, 12 січня 2021
Банківська система вистояла в коронакризу і бере курс онлайн
Павло Степанець Україна взялася за дороги: рекорди-2020 та плани на новий рік
У 2020 році українська влада запустила проект будівництва доріг і соціальних об'єктів «велике будівництво». Явний акцент на дорожньому будівництві дозволив встановити рекорди у цій сфері й зробив її візитною карткою нової влади. Плани на 2021 рік ще більш грандіозні та передбачають зростання кількості відремонтованих доріг у півтора раза (рос.).
09:00, 07 січня 2021
Україна взялася за дороги: рекорди-2020 та плани на новий рік
Ігор Орел Енергетика 2020: вільний ринок газу для населення та зближення з ЄС
Вітчизняний газовий сектор, який зазнав за останні роки кардинальних змін, у 2020 році не тільки встояв під натиском кризи, а й заклав фундамент для майбутнього розвитку. Що ж чекати українцям від року, що настав? (рос.)
08:30, 06 січня 2021
Енергетика 2020: вільний ринок газу для населення та зближення з ЄС
Нана Чорна Американський "кілок" в путінський "Північний потік-2"
Сенат США подолав безпрецедентне вето президента Дональда Трампа на оборонний бюджет-2021. Документ набув чинності. Цим документом, в тому числі, розширюються санкції проти російського газопроводу "Північний потік-2". Кремлівський проект американці загнали в "глухий кут" (рос.).
07:00, 06 січня 2021
Американський "кілок" в путінський "Північний потік-2"
Ганна Нагорна Повернення Мінагропроду, зростання цін й розчарування урожаєм: підсумки 2020 року в агросекторі України
2020 рік став нелегким випробуванням для українського агросектору: посуха й поганий урожай призвели до зростання цін на харчові продукти, які дорожчатимуть і в новому році. Все ж, були й позитивні моменти — уряд відродив Міністерство аграрної політики, а Верховна Рада надала українцям право розпоряджатися своїми угіддями, ухваливши закон про ринок землі (рос.).
11:47, 04 січня 2021
Повернення Мінагропроду, зростання цін й розчарування урожаєм: підсумки 2020 року в агросекторі України
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності