Ганна Нагорна Зниження податків "по-українськи": чому зменшення ставки ПДВ не вигідне аграріям
Верховна Рада має намір знизити ставку ПДВ на більшість видів аграрної продукції, але, схоже, із запропонованим законопроектом вигоду отримають лише Мінфін і податкова служба. Прості сільгоспвиробники можуть залишитися ні з чим (рос.).
14:26, 30 вересня 2020
Зниження податків "по-українськи": чому зменшення ставки ПДВ не вигідне аграріям
Нана Чорна Нововведення на ринку нерухомості. Чи стане дешевше купити житло
Уряд звільнив від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування тих, хто вперше купує житло, а також тих, хто перебуває у черзі на його отримання. А ще пообіцяв активізувати роботу зі зниження процентних ставок по іпотеці. УНІАН розбирався, чи стане для українця бажана квартира доступнішою. (рос.)
14:17, 30 вересня 2020
Нововведення на ринку нерухомості. Чи стане дешевше купити житло
Ігор Орел Зима біля воріт: чи готова Україна до опалювального сезону
Україна активно готується до старту опалювального сезону, який обіцяє бути непростим. Попри рекордні запаси газу, українська енергетика перебуває в кризі, що ставить під загрозу нормальне проходження зими (рос.).
10:10, 29 вересня 2020
Зима біля воріт: чи готова Україна до опалювального сезону
Іван Константинов Прикурити по-крупному. Як влада підтримує сигаретну монополію скандальної компанії, пов’язаної з Януковичем і росіянами
Уряд Дениса Шмигаля проштовхує розпорядження, яким намагаються закріпити монополію скандальновідомої фірми Тедіс на сигаретному ринку. І, попри кримінальні справи, суди і мільярдні штрафи, саме її урядовці прагнуть офіційно зробити Національним оператором на ринку тютюну.
23:25, 28 вересня 2020
Прикурити по-крупному. Як влада підтримує сигаретну монополію скандальної компанії, пов’язаної з Януковичем і росіянами
Надія Бурбела Народний депутат Артем Ковальов: Голландці нам на екскурсіях розповідають про судна на сонячних батареях, а ми їм показуємо дніпровські шлюзи в аварійному стані і секретні технології шлюзування за допомогою спінінга...
Голова підкомітету з питань річкового транспорту комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури, ідеолог і один із авторів гучного законопроекту про внутрішній водний транспорт (№1182-1-д), який повинен зробити революцію у вітчизняній транспортній галузі, і розгляд якого в другому читанні заплановано на 30 вересня, Артем Ковальов, розповів УНІАН про суть глобальної реформи і про те, в якому критичному стані перебуває українська річкова інфраструктура зараз.
07:00, 28 вересня 2020
Народний депутат Артем Ковальов: Голландці нам на екскурсіях розповідають про судна на сонячних батареях, а ми їм показуємо дніпровські шлюзи в аварійному стані і секретні технології шлюзування за допомогою спінінга...
Ірина Прокоф'єва Гроші на старість. Що потрібно робити тридцятирічним, щоб на пенсії не помирати з голоду
Коли людині двадцять або тридцять років, вона навряд замислюється, якою буде її пенсія. Зазвичай, щоб дізнатись розмір своїх виплат, люди приходять до пенсійного фонду десь за тиждень до моменту виходу на заслужений відпочинок. З тих, кому на пенсію йти лише за 20-30 років, черги немає. І дуже даремно. Аби не померти з голоду у старості, деякі речі молоді слід робити вже зараз.
19:54, 27 вересня 2020
Гроші на старість. Що потрібно робити тридцятирічним, щоб на пенсії не помирати з голоду
Дмитро Шварц Баланс тижня: промвиробництво прискорило спад, Кабмін продовжив дерегуляцію, а аеропорт Ужгорода чекає відновлення роботи
Президент України Володимир Зеленський в ході візиту до Словаччини домовився про розблокування роботи аеропорту Ужгорода, уряд в рамках дерегуляції скасував ряд застарілих актів, а Держстат повідомив про прискорення спаду промвиробництва - такі ключові економічні новини тижня, що минає (рос.)
07:30, 26 вересня 2020
Баланс тижня: промвиробництво прискорило спад, Кабмін продовжив дерегуляцію, а аеропорт Ужгорода чекає відновлення роботи
Нана Чорна Новий перерахунок. Коли українські пенсії перестануть бути жебрацькими
Уряд визначився з датою чергової індексації пенсій. А крім цього перерахунку, соціальні виплати українцям зростатимуть з урахуванням підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму. У 2021 році це може статися двічі. УНІАН розбирався, чи зміниться після цього життя українських пенсіонерів (рос.).
08:05, 24 вересня 2020
Новий перерахунок. Коли українські пенсії перестануть бути жебрацькими
Нана Чорна Енергонезалежність України. Чи стане вона реальністю
Україна вже майже тридцять років ставить перед собою завдання - стати енергонезалежною. Але "віз і нині там". На жаль, це на руку відвертому й агресивному ворогові - Росії, яка використовує наші проколи як механізми свого домінування. Що заважає нашій країні стати самодостатньою в енергетичній сфері? (рос.)
07:00, 24 вересня 2020
Енергонезалежність України. Чи стане вона реальністю
Анна Чайка Недолегалізували. Як процвітає нелегальний гральний бізнес
Кілька місяців тому Верховна Рада прийняла довгоочікуваний та багатостраждальний законопроект про легалізацію грального бізнесу. Здавалося б, кінець бандитській епосі нелегального азарту. Та щось пішло не так. Документ так і не запрацював, а підпільні гральні зали продовжують існувати й платити за «кришування». Просто вдвічі більше.
23:10, 21 вересня 2020
Недолегалізували. Як процвітає нелегальний гральний бізнес
Катерина Жирій Дешева іпотека для українців: благо чи ілюзія
Перші особи країни обіцяють зниження ставок по іпотечному кредитуванню до 10 відсотків річних. Однак на практиці все виходить не так райдужно. Що ж потрібно зробити, щоб мрія про покупку власного житла в Україні стала реальністю (рос.)?
16:48, 21 вересня 2020
Дешева іпотека для українців: благо чи ілюзія
Віктор Шевченко Як Україні зупинити російську експансію на паливний ринок
Залежність України від імпорту скрапленого газу з Росії досягла критичної точки. Якщо нічого не зробити, то як стверджують експерти і гравці ринку, протягом найближчих років в нашій країні зупиниться нафтопереробка, а за нею і нафтовидобуток, і десятки тисяч людей залишаться без роботи (рос.).
07:00, 21 вересня 2020
Як Україні зупинити російську експансію на паливний ринок
Станіслав Ясинський, Андрій Вєтошкін, Андрій Марченко Вижити в карантин. Як малий бізнес долає коронакризу
Економіка всього світу потерпає від коронавірусної кризи, а малий бізнес просто розорився. Якщо ти маленький бізнесмен, то твоє карантинне півріччя - це перехід через прірву по мотузці. І ця мотузка горить! Тож в Україні табличка «зачинено» може з’явитися навіть на ще вчора успішному маленькому підприємстві. Втім, є ті, хто не втратив надії. Як їм це вдалося?
20:00, 20 вересня 2020
Вижити в карантин. Як малий бізнес долає коронакризу
Ірина Коваленко, Владислав Лазар Валютні гойдалки. Чи слід на кінець року чекати долар по 30
До кінця поточного року долар не повинен перевищити заданий в державному бюджеті України коридор – 29 гривень 50 копійок. Але чи втримається він у цих рамках? Чи слід чекати долара по 30 гривень і вище?
19:40, 20 вересня 2020
Валютні гойдалки. Чи слід на кінець року чекати долар по 30
Олександр Куницький Баланс тижня: Кабмін презентував держбюджет-2021, Зеленський обіцяє «людські» зарплати та пенсії, а гривня тим часом втрачає позиції
Кабінет міністрів вніс на розгляд парламенту проект держбюджету на 2021 рік, який передбачає дефіцит скарбниці в 6% ВВП, президент Зеленський пообіцяв українцям підняти зарплати та пенсії до «людського рівня», а гривня продовжує втрачати позиції - такі ключові економічні новини тижня, що минає (рос.)
07:30, 19 вересня 2020
Баланс тижня: Кабмін презентував держбюджет-2021, Зеленський обіцяє «людські» зарплати та пенсії, а гривня тим часом втрачає позиції
Дмитро Шварц Проїдання чи розвиток: який проект бюджету на 2021 рік підготував Кабмін
Уряд вніс на розгляд парламенту проект держбюджету на 2021 рік. Експерти і частина депутатів вважають, що запропонований документ містить ряд ініціатив, до яких вітчизняна економіка просто не готова (рос.).
15:51, 16 вересня 2020
Проїдання чи розвиток: який проект бюджету на 2021 рік підготував Кабмін
Нана Чорна Коронавірус – карантин – дистанційна робота. Які "правила гри" депутати пропонують на ринку праці
Народні депутати після п'ятимісячної перерви знову перейнялися врегулюванням дистанційної роботи. Правки до трудового законодавства, внесені в березні цього року під час введення в Україні жорсткого карантину через COVID-19, в Раді визнали недосконалими. І запропонували чергові нововведення. УНІАН розбирався, що чекає на українців, які працюють віддалено і вдома (рос.).
16:33, 15 вересня 2020
Коронавірус – карантин – дистанційна робота. Які "правила гри" депутати пропонують на ринку праці
Анна Чайка Гроші є, а вчених немає. Чому Академія наук не займається наукою
Українська наука бідна, натомість Академія наук доволі прибуткова. Але не для держави, а для когось. НАН належать сотні гектарів землі й мільйони квадратних метрів у дуже привабливих для забудовників місцях. Та управління цими багатствами вкрай неефективне. Що призводить до масової втечі молодих вчених за кордон.
23:57, 14 вересня 2020
Гроші є, а вчених немає. Чому Академія наук не займається наукою
Олена Мединська Дві хвилини на крадіжку. Як технічний прогрес допомагає автокрадіям цупити машини
Вони чатують під вікнами вашого дому чи на закритій парковці. І їх не зупинять ані камери відеоспостереження, ані сигналізація, ані спеціальні блокатори замків. Найнадійніші захисні системи ваших авто для них - дитячі забавки. За лічені хвилини вони вкрадуть ваше авто. Допомагає їм у цьому надсучасна техніка, яку запросто можна придбати в Україні.
22:59, 14 вересня 2020
Дві хвилини на крадіжку. Як технічний прогрес допомагає автокрадіям цупити машини
Ігор Веков Краща з найгірших. Чи може Україна вирватися з економічного табору країн "третього світу"
Влада постійно акцентує увагу, що одним з пріоритетів для України залишається залучення зовнішнього фінансування на вигідних для нашої країни умовах. Хоча міжнародні фінансові агентства дають Україні непогані рейтинги, з нами продовжують співпрацювати МВФ, ЄБРР та інші, щось зупиняє великих інвесторів. Чи впливають на ситуацію скандали в НБУ і чи можна її змінити?
13:25, 13 вересня 2020
Краща з найгірших. Чи може Україна вирватися з економічного табору країн "третього світу"
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності