Марічка Кужик Крістіна Квін: Українці мають великий досвід протистояння Росії на передовій
Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін розповіла в інтерв’ю про спільні навчання американців з українськими військовими, яку допомогу (зброєю та технічними засобами) США надають Україні, чому відкликання есмінців, які прямували в Чорне море, не зрада, а також чим українці вражають солдатів НАТО.
21:31, 18 квітня 2021
Крістіна Квін: Українці мають великий досвід протистояння Росії на передовій
Станіслав Ясинський "​​​30 кроків" Незалежності. 2002-й – Скнилівська трагедія, скандал з "Кольчугами" та фальшивий крок до НАТО
Не встигли озирнутися, а цього року зустрінемо тридцяту річницю Незалежності України. Який шлях українці пройшли з моменту проголошення Незалежності й до сьогодні? Чим запам’ятався 2002-й рік та як це – починати з нуля в новій, власній державі?
20:28, 18 квітня 2021
"​​​30 кроків" Незалежності. 2002-й – Скнилівська трагедія, скандал з "Кольчугами" та фальшивий крок до НАТО
Андрій Цаплієнко, Віталій Ткачук, Сергій Азаренко, В’ячеслав Скоряк, Марічка Кужик, Орест Малькут Підлість як зброя, або чи готова Україна до "великої війни"
Росія та її маріонетки на Донбасі шукають будь-який привід для "великої війни". І промацують варіанти, як її було б найкраще розпочати. Причому так, щоб звинуватити у всьому Україну.
19:33, 18 квітня 2021
Підлість як зброя, або чи готова Україна до "великої війни"
Нана Чорна Санкції США проти Росії. Чи допоможе це приборкати "вбивцю" Путіна
США ввели чергові санкції проти Росії. Головна економічна міра прийнята щодо суверенного боргу РФ. Тепер Росія не зможе брати в борг на зовнішньому ринку і значно звузяться її можливості залучати кредити. Але чи допоможуть дії США приборкати агресорські апетити Путіна? (рос.)
19:56, 16 квітня 2021
Санкції США проти Росії. Чи допоможе це приборкати "вбивцю" Путіна
Лариса Козова, Микола Кобилюк, Ірина Синельник, Артем Панасюк Карантин вбиває. Малий та середній бізнес готові до протестів
Попри те, що Уряд не закриває на карантин одразу всі регіони країни, даючи таким чином бізнесу з "жовтих" зон потроху працювати, підприємці вже на межі й все більше їх готові виходити на протести. В "червоних" люди вже виходять на вулиці. Чи скоро у всіх урветься терпець?
17:39, 15 квітня 2021
Карантин вбиває. Малий та середній бізнес готові до протестів
Влад Абрамов, Тетяна Урбанська Недолегалізація. Коли марихуана не наркотик
Наприкінці минулого тижня багато українців встигли порадіти, що наша країна зробила ще один крок у напрямку цивілізації - Кабмін виключив деякі препарати на основі канабісу зі списку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Але радість з приводу "легалізації марихуани" була передчасною. І зовсім не тому, що любителі забити "п'ятку" не зможуть це зробити, як і раніше (рос.).
15:36, 13 квітня 2021
Недолегалізація. Коли марихуана не наркотик
Станіслав Ясинський "30 кроків" Незалежності. 2001-й - "Реконструкція" Майдану, Кучма проти Ющенка та початок цифрової революції
Не встигли озирнутися, а цього року зустрінемо тридцяту річницю Незалежності України. Який шлях українці пройшли з моменту проголошення Незалежності й до сьогодні? Чим запам’ятався 2001-й рік та як це – починати з нуля в новій, власній державі?
20:30, 11 квітня 2021
"30 кроків" Незалежності. 2001-й - "Реконструкція" Майдану, Кучма проти Ющенка та початок цифрової революції
Андрій Цаплієнко, Віталій Ткачук, Сергій Азаренко Росія проти України: за крок до нового вторгнення
Росія розпочала навколо українських кордонів нове брязкання зброєю. Паралельно – у мешканців окупованих територій нарощується паніка інформацією про наступ на них військ НАТО. Чи піде Росія далі вглиб України? І чи вступ до Північноатлантичного альянсу – порятунок для Києва?
19:35, 11 квітня 2021
Росія проти України: за крок до нового вторгнення
Станіслав Ясинський "30 кроків" Незалежності. 2000-й – Сфальшований референдум, "Точка У" в Броварах та вбивство Гонгадзе, замовлене у високих кабінетах
Не встигли озирнутися, а цього року зустрінемо тридцяту річницю Незалежності України. Який шлях українці пройшли з моменту проголошення Незалежності й до сьогодні? Чим запам’ятався 2000-й рік та як це – починати з нуля в новій, власній державі?
20:30, 04 квітня 2021
"30 кроків" Незалежності. 2000-й – Сфальшований референдум, "Точка У" в Броварах та вбивство Гонгадзе, замовлене у високих кабінетах
Андрій Цаплієнко Бен Ходжес: Росія хоче пробитися до Одеси, ізолювати Україну від Чорного моря
Генерал-лейтенант збройних сил США у відставці, екс-командувач військами США в Європі Бен Ходжес розповів в інтерв’ю, наскільки серйозними є військові маневри Росії біля українських кордонів, де ще союзники по НАТО фіксують нездорову активність росіян та яким чином США можуть вплинути на Кремль, зважаючи, що санкції не дають очікуваного ефекту.
19:36, 04 квітня 2021
Бен Ходжес: Росія хоче пробитися до Одеси, ізолювати Україну від Чорного моря
Станіслав Ясинський "30 кроків" Незалежності. 1999-й – бензинова криза, смерть Чорновола, друге президентство Кучми та друга чеченська війна
​​​​​​​Не встигли озирнутися, а цього року зустрінемо тридцяту річницю Незалежності України. Який шлях українці пройшли з моменту проголошення Незалежності й до сьогодні? Чим запам’ятався 1999-й рік та як це – починати з нуля в новій, власній державі?
20:26, 28 березня 2021
"30 кроків" Незалежності. 1999-й – бензинова криза, смерть Чорновола, друге президентство Кучми та друга чеченська війна
Влад Абрамов Яна Зінкевич: Росіяни продовжують використовувати Донбас як полігон для навчання своєї армії
Народна депутатка, медик-волонтер Яна Зінкевич розповіла в інтерв’ю УНІАН про різке збільшення числа загиблих і поранених на фронті, чому ставлення до ветеранів змінюється у гіршу сторону та які проблеми викрила вакцинація Збройних сил України.
07:00, 23 березня 2021
Яна Зінкевич: Росіяни продовжують використовувати Донбас як полігон для навчання своєї армії
Сабіна Обухова Увага на годинник. Хто з депутатів полюбляє дорогі аксесуари
Наручні аксесуари для депутатів справді дорогі як емоційно, так і буквально. Хто з народних обранців задекларував найбільше люксових годинників, а хто приховав свої мільйонні аксесуари?
23:10, 22 березня 2021
Увага на годинник. Хто з депутатів полюбляє дорогі аксесуари
Павло Степанець, Богдан Слуцький Оділь Рено-Бассо: Українська економіка зросте на 3% ВВП в 2021 році. При цьому збережеться винятково високий рівень невизначеності
Президент Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо, яка в понеділок розпочала свій перший візит до нашої країни, розповіла УНІАН про те, які результати хоче досягти на українському напрямку за часи свого керування банком та дала поради, як Україні подвоїти ВВП та залучати багато іноземних інвестицій.
20:26, 22 березня 2021
Оділь Рено-Бассо: Українська економіка зросте на 3% ВВП в 2021 році. При цьому збережеться винятково високий рівень невизначеності
Станіслав Ясинський "30 кроків" Незалежності. 1998-й – великий потоп Закарпаття, вбивство Вадима Гетьмана та російський дефолт для українських гаманців
Не встигли озирнутися, а цього року зустрінемо тридцяту річницю Незалежності України. Який шлях українці пройшли з моменту проголошення Незалежності й до сьогодні? Чим запам’ятався 1998-й рік та як це – починати з нуля в новій, власній державі?
20:28, 21 березня 2021
"30 кроків" Незалежності. 1998-й – великий потоп Закарпаття, вбивство Вадима Гетьмана та російський дефолт для українських гаманців
Дмитро Шварц Пішли на друге коло: як уряду допомогти бізнесу в карантинні часи
У середині березня розпочався другий рік перебування України на викликаному пандемією коронавірусу карантині. Пройшовши складні 12 місяців відчайдушної боротьби за виживання і набравшись досвіду, вітчизняний бізнес чекає від уряду коригування програм економічної допомоги та підвищення їх ефективності наступного року (рос.).
12:30, 18 березня 2021
Пішли на друге коло: як уряду допомогти бізнесу в карантинні часи
Андрій Засаднюк Прокляття корупції. Чому українські моряки гинуть в Чорному морі
Кораблі класу "ріка-море", один з яких кілька днів тому затонув в Чорному морі, самі моряки називають "ріка-горе". Адже такі судна несуть загибель регулярно. Причина банальна – корупція високопосадовців, які закривають очі на порушення власниками цих кораблів "морських законів".
22:28, 15 березня 2021
Прокляття корупції. Чому українські моряки гинуть в Чорному морі
Станіслав Ясинський «30 кроків» Незалежності. 1997-й – флот в обмін на газ, перший український космонавт та зачатки олігархічного авторитаризму
Не встигли озирнутися, а цього року зустрінемо тридцяту річницю Незалежності України. Який шлях українці пройшли з моменту проголошення Незалежності й до сьогодні? Чим запам’ятався 1997-й рік та як це – починати з нуля в новій, власній державі?
20:49, 14 березня 2021
«30 кроків» Незалежності. 1997-й – флот в обмін на газ, перший український космонавт та зачатки олігархічного авторитаризму
Андрій Засаднюк Фіктивна боротьба Банкової з Кремлем
Нещодавно оприлюднена розмова Віктора Медведчука з колишнім кремлівським куратором війна на Донбасі Владиславом Сурковим відкриває очі на жахливу історію тих днів. Колишній президент України Петро Порошенко через Медведчука був на постійному контакті з Кремлем. А відтак і прямо допомагав куму Путіна нарощувати вплив.
23:30, 01 березня 2021
Фіктивна боротьба Банкової з Кремлем
Ілля Колдомасов Фартові. Як можновладцям щастить на виграші в лотерею та дорогі подарунки
Народні депутати та чиновники годуються з наших податків. І хоч офіційно заробляють небагато, живуть на широку ногу (про це свідчать не лише їхні декларації). А щоб видатки збігалися з доходами та у контролюючих органів не виникало питань, треба якось легалізовувати кошти. Як це зробити?
23:07, 01 березня 2021
Фартові. Як можновладцям щастить на виграші в лотерею та дорогі подарунки
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies