Надія Бурбела ​​​​​​​Дешеві дзвінки: чи впливає політика телеком-регулятора на вартість мобільного зв'язку
Регулятор телеком-ринку провів громадське обговорення рішення про зниження ставки взаємоз'єднання між мережами операторів, нібито спрямоване на здешевлення мобільного зв'язку. Проти нього виступили деякі учасники ринку, які переконані, що це рішення призведе лише до уповільнення розгортання 4G-мереж. УНІАН розібрався, які наслідки очікують на телеком-ринок у разі зниження такси (рос.).
06:40, 01 вересня 2020
​​​​​​​Дешеві дзвінки: чи впливає політика телеком-регулятора на вартість мобільного зв'язку
Надія Бурбела Телефонне рейдерство в законі
Регулятор телеком-ринку має намір спростити процедуру перенесення номерів, зробивши її швидшою та доступнішою для абонентів. Зокрема, пропонується дозволити перенесення для «анонімних» абонентів без їхньої попередньої реєстрації в оператора донора, який обслуговує сім-карту. Однак більшість учасників ринку переконані, що такі дії не зроблять послугу більш популярною, а лише призведуть до масових «викрадень» номерів і сплеску телефонного шахрайства (рос.).
11:38, 30 липня 2020
Телефонне рейдерство в законі
Надія Бурбела Президент оператора «Київстар» Олександр Комаров: Вся телеком-галузь мобілізувалася і має дуже істотну підтримку в боротьбі з епідемією
Президент найбільшого українського оператора "Київстар" Олександр Комаров розповів УНІАН, як компанія надає послуги зв'язку під час карантину, як здійснює роботи з розширення покриття 4G, і про те, що компанія виділяє 30 млн грн благодійної допомоги для боротьби з коронавірусом (рос.).
07:10, 13 квітня 2020
Президент оператора «Київстар» Олександр Комаров: Вся телеком-галузь мобілізувалася і має дуже істотну підтримку в боротьбі з епідемією
Надія Бурбела Гендиректор групи 1+1 medіa Ярослав Пахольчук: Розкодування національних каналів неможливе технологічно
Генеральний директор групи 1+1 media Ярослав Пахольчук розповів УНІАН, чи варто очікувати на повне розкодування українських каналів на супутнику, про проблеми, які спіткали вітчизняні медіагрупи на шляху переходу від аналогового до цифрового мовлення, та відповів на питання, чи правда, що в результаті кодування частина українців втратила доступ до супутникових українських каналів.
12:23, 04 березня 2020
Гендиректор групи 1+1 medіa Ярослав Пахольчук: Розкодування національних каналів неможливе технологічно
Надія Бурбела, Дмитро Буняк Директор з доходів месенджера Viber Христина Констандаке: Ми не маємо доступу й не зберігаємо інформацію, якою користувачі обмінюються в особистих повідомленнях. Чого не можна сказати про жодного з наших конкурентів
Директор з доходів месенджера Viber Христина Констандаке розповіла УНІАН, наскільки захищені від злому особисті дані та листування користувачів, що використовують програму, на чому заробляє компанія, враховуючи, що обмін повідомленнями в мережі безкоштовний, і які нові послуги та сервіси Viber планує запустити в Україні найближчим часом (рос.).
06:40, 29 листопада 2019
Директор з доходів месенджера Viber Христина Констандаке: Ми не маємо доступу й не зберігаємо інформацію, якою користувачі обмінюються в особистих повідомленнях. Чого не можна сказати про жодного з наших конкурентів
Надія Бурбела Президент оператора "Київстар" Олександр Комаров: "Кожну другу гривню нашого прибутку ми реінвестуємо. І ні 3G, ні 4G технології поки не окупилися"
Президент компанії "Київстар" Олександр Комаров розповів УНІАН про роль мобільних операторів у цифровізації України в рамках проекту "держава в смартфоні", перспективи розширення 4G-покриття, труднощі в пошуку компромісу між учасниками телекомунікаційного ринку в питанні перерозподілу радіочастот та майбутні зміни у сфері телекомунікацій (рос.).
13:11, 24 жовтня 2019
Президент оператора "Київстар" Олександр Комаров: "Кожну другу гривню нашого прибутку ми реінвестуємо. І ні 3G, ні 4G технології поки не окупилися"
Надія Бурбела Директор з продажу та абонентського обслуговування Vodafone Євген Булах: В Австралії ще два роки тому Vodafone в принципі відключив 2G... В Україні ми теж до цього прийдемо
Директор з продажу та абонентського обслуговування одного з найбільших українських мобільних операторів – компанії «ВФ Україна», що працює під брендом Vodafone, Євген Булах розповів УНІАН про можливості, які відкриває перед абонентами розвиток зв'язку 3G і 4G, перспективи розширення покриття, особливості зв'язку п'ятого покоління і «розумних» технологій, які вже нині стають доступними для українців. (рос.)
07:00, 18 липня 2019
Директор з продажу та абонентського обслуговування Vodafone Євген Булах: В Австралії ще два роки тому Vodafone в принципі відключив 2G... В Україні ми теж до цього прийдемо
Надія Бурбела Директор з маркетингу «Київстару» Павло Даніман: Чим популярніший напрямок в українських туристів, тим дешевшим там буде для них зв'язок у роумінгу
Директор з маркетингу найбільшого українського оператора мобільного зв'язку «Київстар» Павло Даніман розповів УНІАН, від чого залежать ціни на роумінг, як вони відрізняються в різних країнах, які перспективи подальшого зниження тарифів, і які туристичні напрямки є найбільш популярними серед українців.
06:30, 09 липня 2019
Директор з маркетингу «Київстару» Павло Даніман: Чим популярніший напрямок в українських туристів, тим дешевшим там буде для них зв'язок у роумінгу
Надія Бурбела Свободу абонентам! Як в Україні запрацювала послуга перенесення мобільного номера
З 1 травня в Україні запрацювала довгоочікувана послуга перенесення номера при зміні оператора, анонсована ще дев'ять років тому. Подібна практика давно існує в більшості країн світу, а впровадження послуги в Україні прописано в умовах Угоди про асоціацію з ЄС. УНІАН розібрався, у чому полягає суть послуги, як нею скористатися та яким чином її запуск вплине на розстановку сил на телеком-ринку (рос.).
18:07, 03 травня 2019
Свободу абонентам! Як в Україні запрацювала послуга перенесення мобільного номера
Людмила Романченко Президент компанії "Київстар" Олександр Комаров: Є села, де середнє споживання мобільного інтернету на абонента сягає 70 гігабайт на місяць
Президент мобільного оператора "Київстар" Олександр Комаров в інтерв'ю УНІАН розповів про зміни в структурі доходів мобільних операторів, перспективи та труднощі запуску 4G-зв'язку в Україні, а також очікуваному впровадженні технології перенесення номера MNP (рос.).
14:32, 26 квітня 2019
Президент компанії "Київстар" Олександр Комаров: Є села, де середнє споживання мобільного інтернету на абонента сягає 70 гігабайт на місяць
Людмила Росік Директор з розвитку бізнесу Huawei в Україні Олександр Сербін: Ми бачимо бум інформаційно-комунікаційних технологій в Україні в останні роки
Директор з розвитку бізнесу китайської телекомунікаційної компанії Huawei в Україні Олександр Сербін в інтерв'ю УНІАН розповів, які перспективи бачить великий телеком-бізнес в нашій країні, скільки повинен коштувати зв'язок і коли українцям чекати запуску 5G.
06:20, 25 січня 2019
Директор з розвитку бізнесу Huawei в Україні Олександр Сербін: Ми бачимо бум інформаційно-комунікаційних технологій в Україні в останні роки
Людмила Росік Контрасти-2018: прорив і відкат зв'язку четвертого покоління, мільйонери з нетрів «Укрпошти» та пінг-понг з «Укртелеком»
Минає 2018 рік – воістину рік контрастів на ринку телекомунікацій. Відбувається запуск довгоочікуваного зв'язку четвертого покоління, але став частіше пропадати зв'язок навіть другого покоління, обіцяного скасування «мобільного рабства» так і не відбулося, реформатори від бізнесу, які прийшли до керівництва «Укрпошти», наростили збиток компанії і почали закривати відділення в селах, а епопея з поверненням у держвласність «Укртелекому» пішла по другому колу у вітчизняних судах. (рос.)
16:50, 27 грудня 2018
Контрасти-2018: прорив і відкат зв'язку четвертого покоління, мільйонери з нетрів «Укрпошти» та пінг-понг з «Укртелеком»
Нана Чорна Перші дні воєнного стану: як доїхати, долетіти, розмовляти по телефону та листуватися (рос.)
В Україні на 30 діб введено воєнний стан. Він має діяти тільки в десяти областях, розташованих на кордоні з Російською Федерацією, Молдовою, а також на узбережжі Чорного та Азовського морів. УНІАН розбирався, як можна в таких умовах пересуватися країною, залишати або в'їжджати на її територію, вести бізнес, телефонні переговори та листування.
06:55, 29 листопада 2018
Перші дні воєнного стану: як доїхати, долетіти, розмовляти по телефону та листуватися (рос.)
Микола Бабич, Людмила Росік Боротьба за «ящик»: навіщо 6 мільйонів українців позбавили телебачення
Імпульсивні рішення – особливо, продиктовані політичними мотивами – призводять до помилок, виправляти які – довго і дорого. Так сталося з одномоментним відключенням по всій території України аналогового мовлення 1 вересня. УНІАН розбирався, скільки українців залишилися без телебачення, з якими небезпеками тепер зіткнуться центральні телеканали, а також коли і як ситуація може покращитися. (рос.)
14:04, 26 вересня 2018
Боротьба за «ящик»: навіщо 6 мільйонів українців позбавили телебачення
Ірина Синельник Село і пошта: чому в регіонах провалюється пілотний проект «Укрпошти»
У червні «Укрпошта» розпочала на Чернігівщині впровадження пілотного проекту з реформування поштових відділень у селах. Суть реформи – оптимізація, тобто скорочення стаціонарних відділень зв’язку, на заміну яким приходять пересувні. Селян такі новації обурюють, а в «Укрпошті» бачать лише «дрібні недоліки».
14:47, 22 серпня 2018
Село і пошта: чому в регіонах провалюється пілотний проект «Укрпошти»
Анастасія Заремба Гроші з наших кишень: скільки й навіщо державні відомства витрачають на розкрутку себе в Інтернеті
Міністерства та відомства різних рангів останнім часом стали активно просувати себе в Інтернеті, витрачаючи на ці цілі шалені кошти з держбюджету. Але висока вартість послуг підрядників не завжди гарантує незаплямовану репутацію. Більше того, деякі креативні ідеї лише псують і без того не бездоганний імідж держструктур (рос.).
17:08, 10 серпня 2018
Гроші з наших кишень: скільки й навіщо державні відомства витрачають на розкрутку себе в Інтернеті
Людмила Росік Проблеми з точкою G: Чому в Україні погіршився мобільний зв'язок
В Україні катастрофічно погіршився мобільний зв'язок. Свідчення тому - масові скарги абонентів. У відповідь на них, влада готова надати регулятору ринку – Нацкомісії з питань зв'язку та інформатизації – більше повноважень на перевірку стільникових операторів. Тим більше, що останні заперечують наявність проблем зі зв'язком. Кажуть, якщо і є перебої, то незначні й тимчасові (рос.).
14:36, 06 серпня 2018
Проблеми з точкою G: Чому в Україні погіршився мобільний зв'язок
Ольга Павловська Точка 4G для України
Україна впритул підійшла до впровадження мобільного зв'язку четвертого покоління. У разі успішного проведення призначеного на початок березня другого тендеру на 4G, мобільні оператори обіцяють максимально швидко запустити високошвидкісний цифровий зв'язок у найбільших містах. Експерти ж зазначають, що це відкриє нові можливості не тільки для абонентів, але й для економіки в цілому (рос.).
11:39, 21 лютого 2018
Точка 4G для України
Микола Бабич Збірна Ахметова. Хто торпедує повернення "Укртелекому" у держвласність
Найбільший телекомунікаційний актив - «Укртелеком» - вже повинен бути у держвласності. Відповідне рішення суду вступило в силу ще на початку грудня 2017 року. Проте Фонд держмайна палець об палець не вдарив, щоб виконати рішення суду. Безініціативні в цьому питанні і Кабінет міністрів, і Генпрокуратура (рос.).
22:14, 13 лютого 2018
Збірна Ахметова. Хто торпедує повернення "Укртелекому" у держвласність
Микола Бабич Розграбування з компенсацією. Як держава дає Ахметову двічі заробити на "Укртелекомі"
Ще у першому кварталі може статися реприватизація «Укртелекому». Однак для країни це буде піррова перемога: з бюджету нинішньому власнику монополіста фіксованого зв'язку Рінату Ахметову, можливо, доведеться виплатити величезну компенсацію. При цьому, повернеться у держвласність компанія розграбованим банкрутом: зараз повним ходом ведеться розпродаж цінних активів «Укртелекому» (рос.).
17:04, 11 січня 2018
Розграбування з компенсацією. Як держава дає Ахметову двічі заробити на "Укртелекомі"
  • 1 (current)
  • 2
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності