Група крові впливає на обсяг мозку

13:14, 15 червня 2015
Зарубіжні новини
1347 0

Якщо у людей з першою групою крові спочатку більше сірої речовини, логічно припустити, що їхні розумові здібності довше залишаються на належному рівні.

062.ua

Дослідження нейробіологів з Шеффілдського університету говорить про те, що у людей з першою групою крові інтелект з віком може знижуватися повільніше, ніж у інших, пише Здоров'я.

МРТ-сканування мозку 189 чоловіків і жінок показало, що обсяг кори великих півкуль, а також мозочка пов'язаний з групою крові людини. У середньому сірої речовини більше у тих, чия група крові — перша (0 в системі AB0). Це особливо сильно проявляється, якщо порівнювати обсяг задньої частки мозочка, структур лімбічної системи (вона відповідає за прояв емоцій) і лівого гіпокампу (при хворобі Альцгеймера його робота порушується однією з перших).

Читайте такожВідеоігри роблять мозок вразливим до хвороби Альцгеймера

З віком об'єм сірої речовини зменшується, і через це поступово знижується інтелект. Якщо у людей з першою групою крові спочатку більше сірої речовини, логічно припустити, що їхні розумові здібності довше залишаються на належному рівні. Втім, це припущення ще належить перевірити.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter