этот материал доступен на русском

Астролог передрік Кримському мосту катастрофу з масовою загибеллю людей і назвав дату

13:33, 16 травня 2019
Астрологія
15844 0
Астролог також звернув увагу, що другий негативний цикл – 13 років існування Кримського моста / фото УНІАН

16 травня 2018 року відбулося відкриття Кримського (Керченської) мосту, який дозволив налагодити автомобільне сполучення між Росією і анексованим Кримом.

Астролог Влад Росс в коментарі Главреду пояснив, чому Кримському мосту загрожує катастрофа.

Читайте також"Найвдаліший день": астролог прокоментував дату інавгурації Зеленського

"В цей день Сонце з'єдналося з самою пащею зіркою, яка вважається "богом диявола" і називається Алголь. Найгірше, що можна придумати в період з'єднання Алгол і Сонця – це відкриття або презентацію чого-небудь. Тим більше, небезпечною затією було відкриття важливого моста в такий день", - зазначив астролог.

За його словами, ще більш несприятливим і небезпечним робить цей день той факт, що саме 16 травня 2018 року Місяць був у поєднанні з однією із зірок, що утворюють вісь катастроф – зіркою Альдебараном, теж диявольською зіркою (Антарес і Альдебаран утворюють вісь катастроф, розташовуючись на небі практично навпроти один одного; астрологи вважають, що під впливом осі катастроф активізуються події, причиною яких є помилкові або незаплановані дії людини, пов'язані з технікою, – Ред.).

"Тобто, в день відкриття Кримського моста і Сонце, і Місяць були в з'єднанні з диявольськими, руйнівними зірками. Однак і це ще не все. В цей день Меркурій (планета, що керує шляхами й дорогами) був в поєднанні з Ураном, який обіцяє раптові катастрофи, несподівані несприятливі події і раптові негативні структурні зміни. Всі поєднання планет і комбінації планет в день відкриття мосту – гірше не придумаєш", - пояснив Росс.

Але найголовніша загроза, за словами астролога, яка закладена у зв'язку з неправильною датою відкриття Кримського моста – небезпеку масової загибелі людей, оскільки до всього вищеперераховані планети ще і були в поєднанні з Чорним Місяцем.

Читайте також"Прикидався, що є дружина": астролог розповів про секрети Путіна

"Все це свідчить про те, що Керченського мосту катастрофи не уникнути. І перші негативні перетворення, руху вже почалися. Однак через дев'ять років існування цього мосту, на циклі Чорного Місяця, дана конструкція може стати непридатною до експлуатації – по мосту просто неможливо буде пересуватися", - сказав він.

Астролог також звернув увагу, що другий негативний цикл – 13 років існування Кримського мосту, коли також можливі якісь несприятливі і несподівані події, пов'язані з ним.

"Наступний негативний період почнеться, коли планети малого і великого нещастя – Плутон і Сатурн – з'єднаються, а це буде на 21-22-ий роки існування мосту. На 22-ий рік існування цей міст може остаточно зруйнується, цей рік стане роком винесення вердикту цієї будівлі", - заявив Росс.

"Так що Кримський міст і залишки ейфорії від "Крим-наша" вже не зможуть приносити додаткові бонуси російському лідерові Володимиру Путіну і підвищувати його рейтинг. Уран увійшов в сузір'я Тільця, а при такому положенні планет завжди відбувалося падіння Росії в тому чи іншому вигляді. Так що починається період хаосу в Росії", - додав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter