этот материал доступен на русском

Місячний календар на жовтень 2019: сприятливі і несприятливі дні місяця

12:44, 07 жовтня 2019
Астрологія
16752 0
Ілюстрація / REUTERS

Місячний календар на жовтень 2019-го року складають на основі спеціальних обчислень, враховуючи положення Місяця в конкретний період часу. Місячний календар – це циклічна зміна чотирьох фаз супутника Землі. Отже, в цьому календарі ви знайдете місячні фази з урахуванням впливу Місяця на ваше самопочуття, а також застереження, чого не варто робити в конкретні дні Місячного календаря.

Вплив Місяця в жовтні 2019

Молодик, повний місяць, а також дні першої і останньої чверті Місяця є періодом посиленої взаємодії Сонця і Місяця. Ці дні для людини є несприятливими.

Сприятливі дні жовтня:

1, 4 і 15 вересня. Саме в ці дні рекомендується починати щось нове, заводити знайомства, просити підвищення, відправитися в поїздку. При цьому варто звертати увагу і на власний знак зодіаку.

Читайте такожГороскоп на тиждень: астрологи розповіли, що чекає на кожен знак Зодіаку

Цикл в календарі Місяця триває близько 29,5 земної доби – від одного молодика до іншого, проходячи чотири фази, які ще називають чвертями. Звичайний місячний день триває від одного сходу місяця до іншого. Місячний день довший сонячного, і схід Місяця на наступний день відбувається завжди пізніше, ніж в попередній раз. Місяць сходить не тільки вночі, але і серед дня – саме тому, кожен хоча б раз спостерігав на небосхилі одночасно і Сонце, і Місяць.

Детальний місячний календар на жовтень 2019 року

Місячний календар на жовтень 2019 року

Невдалі дні жовтня 2019 року:

13 жовтня - місяць збільшується в знаку Овна;

14 жовтня - повний місяць у знаку Овна і Тільця;

27 жовтня - спадаючий місяць в знаку Ваги і Скорпіон.

Цей місяць досить сприятливий, так як невдалих днів всього три і пройдуть вони легко. У цей період не рекомендується робити великі покупки, змінювати місце проживання і влаштовувати сварки з близькими людьми. Також не варто вирушати в подорож і просити відпустку.

В інші дні місяця особливої активності не спостерігається і слід діяти на свій розсуд.

Ілюстрація / REUTERS

7 жовтня, понеділок

10-й місячний день. Зростаючий Місяць у Водолії.

Час віддати данину традиціям. Постарайтеся зібрати за столом всю сім'ю і знайдіть час поспілкуватися з кожним. Крім того, добре закладати нові звички і традиції.

Іменинники: Андрій, Антон, Василь, Віталій, Владислав, Давид, Павло, Сергій, Спиридон, Степан.

8 жовтня, вівторок

11-й місячний день. Зростаючий Місяць у Водолії.

На порядку денному випробування, перевірки. Але все не так погано: це дозволить зробити правильні висновки і виведе на новий рівень, спонукає до подальшого розвитку.

Характеризується день «емоційними гойдалками», будьте до цього готові.

Іменинники: Євген, Єфросинія, Максим, Микола, Павло, Роман, Сергій.

9 жовтня, середа

12-й місячний день. Зростаючий Місяць у Рибах.

По суті, день подяки. Варто згадати все хороше і добре, не забути сказати спасибі за це. Сьогодні ви в центрі уваги. Приділіть час своєму внутрішньому світу. А також не забудьте зробити щось корисне для здоров'я та краси.

Іменинники: Олександр, Володимир, Дмитро, Єфрем, Іван, Микола, Тихон.

10 жовтня, четвер

13-й місячний день. Зростаючий Місяць у Рибах.

Приплив енергії, бажання і можливість звернути гори. При цьому, важливо прислухатися до порад досвідчених людей, щоб уникнути помилок. Сприятливий час для впровадження нового, для «прокачування» вже наявних проектів.

Іменинники: Веніамін, Віктор, Дмитро, Михайло, Петро, Сава, Сергій, Федір.

11 жовтня, п'ятниця

14-й місячний день. Зростаючий Місяць у Рибах.

Важливо слідувати своїм принципам, не звертаючи з дороги і не реагуючи на зауваження оточуючих. Зараз все потрібно піддавати посиленій перевірці, адже ще є шанс вчасно внести поправки.

Період для очищення організму.

Читайте такожАстролог назвавши щасливчиків жовтня 2019 серед знаків Зодіаку

Іменинники: Олександр, Ганна, Валентин, Василь, В'ячеслав, Кирило, Марко, Марія, Тетяна.

12 жовтня, субота

15-й місячний день. Зростаючий Місяць у Овні.

Для тих, хто жадав крутих змін — золотий час. Зараз можна все змінити і буквально почати з початку. Ідеальний момент для переїздів, зміни місця роботи і діяльності. А ось для романтичних зустрічей зовсім не той день!

Іменинники: Іван, Купріян, Феофан.

13 жовтня, неділя

16-й місячний день. Зростаючий Місяць у Овні.

Пошуки гармонії. З одного боку, потрібно не збавляти темпи ділової активності, оскільки зараз можна досягти відмінних результатів. З іншого, постаратися знайти можливість для відпочинку, щоб «не згоріли запобіжники».

Іменинники: Олексій, В'ячеслав, Григорій, Леонід, Матвій, Михайло, Петро, Семен.

14 жовтня, понеділок

17-й місячний день. Повний місяць у Тельці.

Важливо «відпустити» проблеми і постаратися розслабити голову. Все, що в ваших силах ви зробили. Зараз треба лише споглядати, чекати результатів і думати про майбутнє. Призначайте зустрічі з друзями і дозвольте собі трошки побайдикувати.

Іменинники: Олександр, Олексій, Віра, Георгій, Григорій, Іван, Михайло, Микола, Петро, Федір.

15 жовтня, вівторок

18-й місячний день. Спадаючий Місяць у Тельці.

День символів, одкровень. Всесвіт буде посилати знаки, до яких важливо прислухатися. Якщо щось бентежить, відмовтеся від активних дій. Голос інтуїції також не варто ігнорувати.

Іменинники: Андрій, Ганна, Борис, Давид, Дмитро, Іван, Костянтин, Михайло, Петро, Степан, Федір, Яків.

16 жовтня, середа

19-й місячний день. Спадаючий Місяць у Тельці.

День зажадає потроїти увагу. Варто особливо побоюватися травмонебезпечних занять. У той же час сьогодні, швидше за все, доведеться зробити вибір. А ще піти на деякі ризики і поступки. Але гра варта свічок.

Іменинники: Денис, Іван, Павло, Петро, Рустик, Феодосія.

17 жовтня, четвер

20-й місячний день. Зростаючий Місяць у Близнюках.

Імовірний занепад сил, тому не варто зараз перевтомлюватися і переохолоджуватися. Також слід бути обережним з алкоголем. Одним словом, бережіть здоров'я!

Іменинники: Василь, Вероніка, Володимир, Гурій, Дмитро, Єрофей, Іона, Михайло, Микола, Павло, Петро, Степан, Тихон, Яків.

18 жовтня, п'ятниця

21-й місячний день. Зростаючий Місяць у Близнюках.

Ніби спеціально створений день для дружби, налагодження та підтримання відносин. Призначайте зустрічі, дружні посиденьки. Крім того, зараз здорово було б відправитися в подорож.

Іменинники: Олександра, Олексій, Гаврило, Григорій, Дем'ян, Денис, Євдоким, Іона, Інокентій, Кузьма, Макар, Матвій, Петро, Тихон, Філіп.

19 жовтня, субота

22-й місячний день. Спадаючий Місяць у Раку.

Не підходить день для активної роботи, але і в неробстві провести його теж не можна. Найкращий вихід — напланувати безліч розважальних заходів.

Іменинники: Іван, Макар, Ніканор, Хома.

20 жовтня, неділя

23-й місячний день. Спадаючий Місяць у Раку.

На жаль, з працею вдасться стримувати емоції. Дратувати буде буквально все навколо. Але якщо дати відповідну реакцію, доведеться ще гірше. Наберіться терпіння і займіться справами, що потребують повного занурення і перемикання.

Іменинники: Дем'ян, Іона, Йосип, Леонтій, Михайло, Микола, Пелагея, Сергій, Юліан.

21 жовтня, понеділок

24-й місячний день. Спадаючий Місяць у Леві.

Доведеться брати відповідальність за багато часом зовсім несподівані справи. Обставини зажадають миттєвої мобілізації та прийняття рішень.

Власне, з зайвої суєти - не найкращий день для романтичних побачень.

Іменинники: Василь, Віктор, Володимир, Дмитро, Єлизавета, Іван, Іона, Марія, Надія, Микола, Павло, Пахом, Пелагея, Петро, Серафим, Таїсія, Тетяна

22 жовтня, вівторок

25-й місячний день. Спадаючий Місяць у Леві.

В цей день творчі люди під особливим заступництвом Фортуни. Сьогодні вдасться знайти баланс між духовним і матеріальним. До всіх справах треба приступати з задоволенням, в цьому головний секрет успіху. Нудьгу слід задавити великою кількістю яскравих справ.

Іменинники: Авраам, Костянтин, Максим, Петро, Степан, Яків.

23 жовтня, середа

25-й місячний день. Спадаючий Місяць у Діві.

На жаль, на жаль! Найкраще заняття на сьогодні — байдикування. Насправді, всі зусилля будуть марними, так що постарайтеся сприйняти це філософськи і займіться повсякденною рутиною.

Іменинники: Андрій, Антон, Євлампія, Юхим, Іларіон, Інокентій, Кирило, Макар, Павло, Сава, Сергій, Симон, Степан, Хома, Яків.

24 жовтня, четвер

26-й місячний день. Спадаючий Місяць у Діві.

Зараз легко стати пішаком у чужій грі. Не дозволяйте маніпулювати собою і чинити тиск. Чітко дотримуйтесь свого шляху і не реагуйте на солодкі обіцянки.

Іменинники: Олександр, Амбрось, Анатолій, Антон, Зінаїда, Іларіон, Йосип, Ісак, Лев, Макар, Мойсей, Никон, Феофан, Філіп.

25 жовтня, п'ятниця

27-й місячний день. Спадаючий Місяць у Терезах.

Знайомствам і романтичним зустрічам — зелене світло. Крім того, зараз варто зайнятися вирішенням тих проблем, що давно непокоять. Зробіть зусилля і візьміть все в свої руки. Рішення заховано не так далеко, як здається.

Іменинники: Олександр, Денис, Іван, Кузьма, Лаврентій, Макар, Максим, Микола, Тарас, Федот.

26 жовтня, субота

28-й місячний день. Спадаючий Місяць у Терезах.

День отримання нового досвіду і знань. Зараз чудова можливість засвоїти більше, ніж який-небудь інший день. Ймовірні зустрічі з мудрими людьми. Прислухайтеся до їхніх порад, вони обов'язково знадобляться.

Іменинники: Антон, Веніамін, Злата, Інокентій, Короп, Микита, Микола, Трохим.

27 жовтня, неділя

29-й місячний день. Спадаючий Місяць у Скорпіоні.

Слід присвятити день духовному збагаченню, очищенню. Зараз важливо отримати прощення від тих, кого ви скривдили, загладити провину і вже, звичайно, постаратися уникати поганих вчинків і думок. Зведіть до мінімуму спілкування з неприємними людьми, сьогодні воно загрожує непотрібними речами.

Іменинники: Гнат, Макар, Максим, Михайло, Назар, Микола, Парасковія, Петро, Святослав.

28 жовтня, понеділок

1-й і 2-й місячні дні. Молодий місяць у Скорпіоні.

Зараз важливо закласти основу майбутніх великих подій і проектів. Не ігноруйте підготовку: чим ретельніше вона, тим більше вдасться досягти. Також зараз добре виступати в ролі наставника і благодійника. Віддане повернеться сторицею.

Іменинники: Афанасій, Дмитро, Денис, Юхим, Іван, Семен.

29 жовтня, вівторок

3-й місячний день. Зростаючий Місяць у Скорпіоні.

Потужний в енергетичному плані день. Варто чітко представляти свої найближчі цілі і активно діяти. Інакше, позитивна енергія перетвориться в негативну. Наприклад, в агресію. Не бездельничайте і не давайте волю емоціям.

Іменинники: Олексій, Георгій, Євген, Іван, Леонтій, Терентій.

30 жовтня, середа

4-й місячний день. Зростаючий Місяць у Стрільці.

Сьогодні маємо зробити вибір. І знову ж таки доведеться проявити терпіння і вміння тримати себе в руках. Не намагайтеся в цей день поставити рекорди. Результати будуть залежати зараз зовсім не від вас.

Іменинники: Олександр, Анатолій, Андрій, Антон, Дмитро, Йосип, Ісидор, Кузьма, Лазар, Леонтій.

31 жовтня, четвер

5-й місячний день. Зростаючий Місяць у Стрільці.

Перша половина дня, швидше за все, принесе розчарування і образу. Але вже після півдня «життя налагодиться» і все, що здавалося сутінком, постане в новому світлі. Увечері є шанс на вдале побачення і переговори. Головне, не метушитися і слідувати своїм планом.

Іменинники: Андрій, Гаврило, Давид, Єфросинія, Єлизавета, Йосип, Злата, Лука, Микола, Сергій, Семен, Федір, Юліан.

Місячний календар на жовтень 2019: відео

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter