Що зірки нам обіцяють 9 листопада / фото pixabay

Сьогодні, 9 листопада, зірки гороскопу будуть схиляти до ясності, чіткості, кмітливості і рішучих дій – виявивши ці якості, ви досягнете всього, чого прагнете.

Саме тому на сьогодні найкраще планувати відповідальні справи та переговори не тільки в робочій, але й в особистій, і в фінансовій сферах, передає "1001goroskop".

Овен

Сьогодні Овна буде важко звинуватити в безініціативності й невпевненості в собі. Навряд чи він буде сидіти склавши руки. І добре, тому що день обіцяє бути дуже вдалим для Овна, надавши йому масу можливостей досягти бажаного. А якщо хтось буде з цим сперечатися, то Овен легко знайде аргументи, щоб переконати їх у своїй правоті. А заодно прибрати з дороги конкурентів.

Тілець

Сьогодні Тільцю дуже складно буде вписатися в загальний ритм життя. А найголовніше – йому й не захочеться вписуватися. Кипуча діяльність оточуючих буде дратувати, а їхній командирський тон – приводити в тихий сказ. Через це Тільцю сьогодні краще за можливості уникати громадських справ, зосереджуючись на своїх.

Близнюки

Сьогодні життєвий потенціал Близнюків буде на висоті! Навіть якщо самі Близнюки цього потенціалу й не відчувають, варто їм лише трохи подолати свою інерцію, як енергія почне буквально переповнювати їх. Найпростіше Близнюкам у цьому переконатись, обравши час на відвідування спортзалу. Чи можна, засукавши рукави, взятися за вирішення давно назрілого завдання.

Рак

Сьогодні десь у глибині душі в Раку прокинеться диктатор. Можливо, це буде не найбільший диктатор у світі, тим не менш, сперечатися з ним у цей день виявиться не тільки марно, але й небезпечно – можна нарватися. Втім, сам себе при цьому Рак схильний бачити аж ніяк не диктатором, а мудрим керівником, якому просто не треба перечити – ні в чому й ніколи.

Лев

Сьогодні Леву найкраще присвятити вільний час заняттю яким-небудь фітнесом або спортом: подібні заходи обіцяють пройти з користю не тільки для тіла, але й для душі. До того ж саме в спортзалах сьгодні дуже ймовірні зустрічі, які можуть обернутися для Лева цікавим і перспективним знайомством. Ну а те, що для фігури такі заняття корисні, – це вже само собою.

Читайте такожГороскоп 2020: астрологи розповіли, що на нас чекає у рік Щура

Діва

Сьогодні Діва проведе день за правилом: «Якщо ворог не здається, з ним не церемоняться. А якщо ворога немає, його варто було б придумати». Іншими словами, Діва буде налаштована на війну – бажано маленьку і звитяжну. Проблема лише в тому, що сьогодні маленька війна, розпочата Дівою, може стати великою і не факт, що звитяжною. Так може, і не варто її починати?

Терези

Сьогодні Терези може дивувати той факт, що з якогось питання оточуючі мають точку зору, відмінну від їхньої. Нічим, крім як впертістю, пояснити таку поведінку Терези не зможуть. Тим не менш, вони щиро спробують побачити раціональне зерно в точці зору своїх опонентів. Однак навряд чи це вийде, і Терезам залишиться тільки вперто стояти на своєму.

Скорпіон

сьогодні Скорпіон буде діяти з подвоєною енергією й рішучістю! Можливо, великими організаторськими талантами він не буде блищати, тим не менше, завтра у Скорпіона є всі шанси спонукати оточуючих на які-небудь корисні й важливі справи. При цьому Скорпіон може ставитися до справ з надмірною серйозністю, а його почуття гумору буде явно не на висоті. Ну, й добре! Серйозність теж іноді буває потрібна.

Стрілець

Сьогодні впевненість у собі та своїх силах може буквально переповнювати Стрільця! Це почуття здатне досягти таких величезних розмірів, що не виключено, що Стрільцеві захочеться проявити благородство, надавши комусь заступництво і підтримку. Ось тільки піддаючись благородним поривам, не варто розраховувати на вдячність – її може і не бути.

Козеріг

Сьогодні серед всіх інших справ на першому місці у Козерога будуть стояти питання активного проведення часу в колі близьких людей. Ці думки будуть витісняти всі інші справи й турботи. Найкраще, що можна зробити в цій ситуації, – це реально викроїти час для того, щоб організувати захід з яким-небудь спортивним ухилом. Побігати, розважитися або влаштувати пікнік на природі.

Водолій

Сьогодні Водолій ризикує сім раз відрізати, перш ніж згадає про те, що взагалі-то і відміряти перед цим не завадило б. Зірки гороскопу будуть схиляти його діяти рішуче і швидко, причому настільки швидко, що обдумати як слід ситуацію Водолій просто не встигне. Звідси проста порада: перш ніж влазити в якусь справу, Водолію корисно буде порахувати до десяти, подумати й – з чистою совістю відкласти її.

Риби

Сьогодні Риби будуть налаштовані домагатися свого рішуче, обираючи прямі шляхи замість обхідних. Ті плани, які Риби виношували до цього дня, сьогодні можуть реалізуватися з найкращими результатами. Втім, відбудеться це не саме по собі, а лише у разі, якщо Риби самі проявлять належну рішучість й відвагу. Зрештою, під лежачий камінь вода не тече, й це справедливо.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram