Найгірші знаки Зодіаку / Фото depositphotos.com

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, від яких варто триматися подалі. У ваше життя вони принесуть суцільний негатив, від якого вам ще дуже довго доведеться "відмиватися".

Близнюки

За словами експертів, Близнюки - це лукавий знак Зодіаку. Сьогодні він на вашому боці, а завтра буде підтримувати ваших ворогів. Вони майстерно прикидаються милими людьми, хоча в цей самий момент будують каверзні плани в своїй голові. Вони можуть підставити вас в будь-який момент, особливо, коли ви цього зовсім не очікуєте.

Терези

Терези дуже люблять пускати пил в очі. Спочатку вам може здатися, що це найдобріша, щира і приємна людина, але дізнавшись її краще, ви можете розчаруватися. Вони не здатні приймати рішення, бути вірними і відданими партнерами. Постійні сумніви не кращим чином позначаться на ваших стосунках.

Відео дня

Козоріг

Астрологи відзначають, що Козероги - це корисливі і бездушні люди, які заради своєї мети підуть по головах. Якщо ця людина з вами, значить їй щось від вас потрібно. Просто так вона не буде знаходитися поруч. З найяскравіших рис їхнього характеру можна виділити розважливість, занудство, гордовитість, емоційна холодність і твердолобість.

Нагадаємо, трьом знакам Зодіаку казково пощастить цього тижня.

Вас також можуть зацікавити новини: