"Чорна" смуга у коханні дуже скоро чекає на ці знаки Зодіаку, прогнозують астрологи / фото pixabay.com

Астрологи назвали знаки Зодіаку, представники яких ризикують нарватися на неприємності в особистих справах наступного тижня – у період з 16 до 21 серпня.

Йдеться про Тельців, Козерогів та Риб.

Тілець

Тельці у зазначений період можуть впасти в глибоку депресію через самотність. Їм буде здаватися, що все пропало, і ніхто їх ніколи не полюбить. Але зірки радять подивитися на ситуацію з іншого боку. Не потрібно лаяти якісь вищі сили за своє становище і невдачі. Взявши на себе всю повноту відповідальності, можна вийти назустріч коханню, нарешті.

Відео дня

Козоріг

У Козерогів наступного тижня намічаються конфлікти з близькими людьми. Все через те, що вони звикли відкладати ухвалення важливих рішень на потім. Зірки радять спробувати виключити таку свою слабкість та показати своїй половинці, що ви – опора, той, на кого можна розраховувати у складних ситуаціях особливо.

Риби

Риби звикли думати, що вони можуть вмить зачаровувати потенційних партнерів. Але це не так. Особливо у зазначений період. І якщо продовжувати підживлювати цю ілюзію, можна так і залишитися самотніми. Самозакоханим Рибам так точно слід нарешті відкрити очі.

Раніше астрологи назвали знаки Зодіаку, представники яких скоро зустрінуть другу половинку.

Вас також можуть зацікавити новини: