Два найзапальніших знака Зодіаку / depositphotos.com

Астрологи розповіли про знака Зодіаку, чиї представники дуже емоційні і різкі - їм достатньо одного слова, щоб ситуація вийшла з-під контролю. Експерти кажуть, що близьким людям цих знаків Зодіаку вкрай складно зберігати гармонію через цю різкість. 

Лев

Леви дуже добрі, товариські і життєрадісні, проте вони занадто зациклені на тому, щоб все було так, як вони сказали. Якщо щось виходить з-під контролю, або, не дай Бог, з Левами починають сперечатися, їх може дуже швидко "забрати" в нетрі скандалу. 

Намагаючись відстояти свою думку, представники цього знака Зодіаку можуть кричати, ображати або принижувати свого опонента. Найбільше це властиво чоловікам, але і жінки теж досить запальні. 

Відео дня

Астрологи радять максимально намагатися "згладжувати кути", якщо у вашому оточенні є Леви. Вони обов'язково зрозуміють, якщо були неправі, але в момент сварки намагатися їх заспокоїти - марна трата часу і нервів. 

Стрілець

Стрільці - люди, які знають як себе вести стримано, і часто ці знання на практиці застосовують, але бувають такі моменти, коли вони не можуть мовчати. Найчастіше загострення відбувається, коли хто-небудь з боку намагається порушити їхні особисті кордони. 

У разі, якщо зі Стрільцями зав'язався конфлікт, вони будуть обурюватися, сперечатися і доводити свою правоту стільки, наскільки у них вистачить сил. Як тільки вони "випустять пар", ситуація буде повертатися в мирне русло. 

Астрологи кажуть, що з цієї причини у Стрільців мало друзів - не кожен готовий терпіти їхні емоційні скачки. Однак ті люди, які свідомо залишаються поруч, зрозуміють і підтримають Стрільців у важку хвилину.

Нагадаємо, хто залишиться з порожнім гаманцем через молодик 1 квітня.

Вас також можуть зацікавити новини: