Цим знакам дуже не пощастить найближчим часом / фото ua.depositphotos.com

Астрологи назвали два знаки Зодіаку, у яких у житті настає "чорна смуга". На них чекають перешкоди і зради, які сильно по них вдарять.

Козеріг

Козероги можуть залишитися без пари. Ви дуже замкнуті люди, яким складно знаходити спільну мову з оточуючими. Так, ви можете знайти своє кохання, спробувати побудувати стосунки, але навряд чи вони будуть щасливими, поки ви не навчитеся оптимістичніше дивитися на життя і будувати більші плани, а не жити сьогоднішнім днем і насолоджуватися малим.

Відео дня

Вам варто зважати й на потреби інших людей, щоб їм було комфортно у стосунках із вами. Опрацюйте свої дитячі травми і відпустіть образи минулого. Можливо, тоді вам стане легше і ви переосмислите якісь речі.

Близнюки

У Близнюків також настає "чорна смуга". Вона буде пов'язана одразу з кількома сферами вашої життєдіяльності - роботою та особистим життям. Часто ви не можете правильно розставити пріоритети, через що одна зі сфер постійно страждає.

Настав час розібратися в собі та знайти баланс. Якщо ви цього не зробите, то ризикуєте опинитися на самому дні. Руку допомоги вам ніхто не протягне, тому що чужі проблеми нікому не потрібні.

Вас також можуть зацікавити новини: