Зовсім позбавлені смаку в одязі Раки, Близнюки, Стрільці та Козероги / фото ua.depositphotos.com

Існує досить поширене і популярне прислів'я: "Зустрічають по одежі, а проводжають по розуму". Воно має глибокий зміст, але часто його можна сприймати і буквально. Не всі люди приділяють велике значення своєму зовнішньому вигляду: надають перевагу зручному одягу, а не останньому писку моди. Проте, можна мати просте вбрання, а можна - просто потворне!

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які не переймаються, як виглядають.

Близнюки

Полюбляють шопінг і новий одяг. Проте досить багато їхнього вбрання зовсім не компонується один з одним. У підсумку - виглядають кумедно та безглуздо. Та навіть попри критику одягатимуться так, як звикли.

Рак

Більше переймаються за свій комфорт, тому носять те, в чому зручно. Багато речей не купують. Воліють гроші витрачати на власний розвиток і вдосконалення.

Стрілець

Дуже активні, завжди у русі, тому віддають перевагу зручному одягу, а не стильному. Їм часто байдуже та й нема коли працювати над власним стилем.

Козеріг

Дуже прискіпливо підходять до всього, за що беруться, але зовнішній вигляд для них не стоїть на першому місці. Дуже рідко практикують підбір образів, але тільки якщо є привід.

Раніше УНІАН писав, який вид спорту підходить кожному знаку Зодіаку

Вас також можуть зацікавити новини: