Гороскоп на 6 грудня по картах Таро / фото ua.depositphotos.com

Езотерики склали прогноз на 6 грудня по картах Таро. Що цей день обіцяє саме вашому знаку Зодіаку - читайте далі.

Овен

Зараз для вас особливо важливо бути готовим до того, щоб прийняти у життя нові можливості. Вони можуть проявитися в різних сферах. Акцент при цьому вам необхідно робити на довгострокові плани, пов'язані з роботою і фінансами.

Тілець

День дасть вам привід відмовитися від поверхневих розваг і зробити вибір на користь більш серйозного підходу до своїх поточних обов'язків. У чомусь ви продовжуєте себе обмежувати, але поки це некритично. І навіть іноді такий надмірний самоконтроль буває корисним.

Відео дня

Близнюки

Вам карти радять нарешті розкріпачитися і зайнятися тим, щоб налагодити відносини. Подолайте свою нерішучість і зробіть перший крок. Якщо ви не проявите ініціативу зараз, можете дуже сильно про це пошкодувати.

Рак

Готовність до рішучих кроків у цей день не завадить Ракам. Вам потрібно діяти впевнено, брати на себе всю повноту відповідальності за прийняті рішення. Тільки у такому випадку ви зможете домогтися успіху.

Лев

Проявити ініціативу, відкритися, зробити перший крок карти радять і Левам в цей день. Зробіть все, щоб позбутися сумних думок, вони отруюють вас і не дають розвиватися. Постарайтеся насолоджуватися моментом.

Діва

Вельми сприятливий день карти обіцяють Дівам. Ви будете пожинати плоди своєї праці. Для вас настає період, коли можна повністю насолоджуватися життям, звертаючи увагу на нові можливості.

Терези

Вам карти радять звільнитися від сорому і залежності, скористатися можливістю і прийняти важливі рішення. Також можлива зустріч з людиною, яка зіграє ключову роль у вашому майбутньому.

Скорпіон

Скорпіонам потрібно зайнятися чимось новим. Це може бути навчання, новий проект або здійснення довгоочікуваних бажань. Успіх вам гарантований.

Стрілець

Стрільцям карти обіцяють день складних і важких спогадів. Однак, вони можуть стати вельми повчальними, якщо ви дозволите. Розберіться у собі, обміркуйте, від яких неприємних думок минулого ви хотіли б позбутися, і зробіть висновки.

Козоріг

Перед Козерогами в цей день буде стояти рішення важливого завдання. Спочатку воно може здатися практично нездійсненним. Але за допомогою близьких у вас все вийде.

Водолій

Перед Водоліями розкриваються широкі перспективи. У них з'явиться шанс піднятися на новий рівень, заглянути в майбутнє і вибрати потрібні напрямки для досягнення мети.

Риби

На представників цього знака чекає день здійснення бажань, за прогнозом Таро. Це може бути вирішення давньої проблеми або конфлікту, перспективна пропозиція або заслужене визнання на роботі.

Вас також можуть зацікавити новини: