Левам в серпні пощастить розпрощатися з проблемами і неприємностями / tv.ua

Відомий астролог Василіса Володіна назвала чотири знаки Зодіаку, у яких в серпні закінчиться складний період і почнеться безтурботне життя.

Про це пише slovofraza.

Овен

На Овна чекає чудове завершення літа. Представник знака нарешті попрощається з усіма проблемами і нещастями, що заважають домогтися бажаного. Придбайте нових знайомих, адже це дозволить вам знайти любов, дружбу і ділове партнерство. B короткі терміни вдасться вийти на абсолютно новий рівень розвитку і досягти приголомшливих результатів. Головне не сидіти на місці, хапатися за перспективні шанси і отримувати від усього того, що відбувається задоволення.

Читайте такожЗорепад Персеїди 12 серпня: з'явився прогноз астрологів для всіх знаків Зодіаку Лев

Левам в серпні пощастить розпрощатися з проблемами і неприємностями, які турбували останнім часом. Hа задній план відійде вантаж минулого, який тиснув довгі місяці. Зірки хочуть, щоб ви вкладалися в саморозвиток, просувалися по кар'єрних сходах і користувалися всіма наданими перспективами. Лев стає блискучим організатором, що стане в пригоді, як на роботі, так і вдома.

Скорпіон

В кінці літа в житті очікується просвіт після складного періоду. Уже в перші дні місяця знак зодіаку Скорпіон може відчути, як світ послабив хватку і дозволяє рухатися більш вільно. Незабаром ви повернете контроль і зумієте повернутися в гру, отримавши для себе масу дивовижних бонусів і щасливих можливостей.

Kозерог

Козероги довгий час вважали за краще приділяти час роботі, а не особистому життю, в якому їх наздоганяла одна невдача за іншою. У серпні все може змінитися. Постарайтеся озирнутися навколо, можливо, у вашому житті з'явиться людина з минулого, який стане вашою другою половинкою (адже ви завжди чекали саме його).

Астролог також прогнозує, що чотири знаки Зодіаку незабаром почнуть життя з чистого аркуша.