Головні розлучниці за знаком Зодіаку / gotanews.tv

Астрологи назвали три знаки Зодіаку серед жінок, які є фатальними розлучницями. Вони здатні заманити будь-якого чоловіка за лічені дні.

Овен

Якщо жінка-Овен задасться метою знайти кохання, то вона для її досягнення піде по головах. Ці дами, немов ракети, не зупиняться ні перед чим. І в даному випадку ППО не спрацює. Вони можуть відвести будь-якого чоловіка, при чому найвитонченішими способами. Вони з легкістю знайдуть ключ до його серця, і навряд чи вам вдасться його утримати, адже перед Овнами дуже складно встояти.

Скорпіон

Якщо цим дамам сподобався якийсь чоловік, вони не підуть відразу в наступ. Спочатку вони будуть ховатися під маскою "овечки", і тільки після того як заманять його в свої мережі, покажуть своє справжнє обличчя. Головний козир цих жінок - сексуальність. За допомогою сексу вони здатні прив'язати до себе людину протилежної статі навіки.

Відео дня

Терези

На третьому місці опинилися романтичні, але не такі вже й прості Терези. Ці жінки заходять зовсім з іншого боку. Вони починають дружити з другою половинкою свого об'єкта обожнювання. Вивудивши всю потрібну інформацію, вони обов'язково використають її проти своєї суперниці. Вони дуже хитро поводяться, і завжди домагаються свого.

Нагадаємо, трьом знакам Зодіаку незабаром доведеться боротися за "місце під сонцем".

Вас також можуть зацікавити новини: