false

Астролог Яна Тимощук розповіла, коли закінчиться війна в Україні. За її словами, Росія вже готова призупинити активні бойові дії, однак зробить вона це тільки протягом дев'яти місяців.

В інтерв'ю УНІАН Тимощук додала, що незабаром Росія може вийти на мирні переговори, тому що в країні-агресора серйозні проблеми з економікою.

"Однак потрібно розуміти, що загалом найближчий час буде напруженим, тому що будуть великі ілюзії, обман, буде розкрита вся інформація. Йде інформація про масові смерті влади. Щось відбуватиметься в Росії, що призведе до трансформації", - зазначила експерт.

Відео дня

Вона додала, що новий головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зараз готує якісь перемоги.

"За картою "Поміркованість" він довго просуватиме свої ідеї, проте цей рік буде для нього дуже вдалим. Йде енергія обнулення, він планує повернення деяких ділянок. Сирський проходитиме через важкі випробування", - підсумувала астрологиня.

Нагадаємо, раніше астрологи Анна та Олексій Суханови склали прогноз для України на березень 2024 року. Ексклюзивно для УНІАН вони розповіли, що на нас чекає на початку весни і які події відбуватимуться у світі.

Вас також можуть зацікавити новини: