B моральному плані Скорпіон вважається найсильнішим і непокірним зодіакальним представником / astro.ru

Про це пише slovofraza.

Овен

Зірки зробили Овна одним з найбільш непокірних зодіаків в астрологічному прогнозі. Це неймовірно впертий і самодостатній чоловік, здатний самостійно вибратися з будь-якої колотнечі. Представника цього знака не можна підпорядкувати або змусити щось робити. Овен діє лише за внутрішніми переконаннями і бажанням, ігноруючи правила і вимоги суспільства. Його складно збентежити, присоромити або навіть вразити, адже йому немає діла до вашої думки.

Читайте такожТранзитний Марс: астролог попередила про настання небезпечного періоду Лев

Лев - один з найбільш гордих і непокірних знаків Зодіаку, який часто нехтує чужими бажаннями. Це природжений лідер, який звик брати на себе велику відповідальність. З дитинства прагне викорінити страхи, тому його складно залякати авторитетом, погрозами втратити роботу або навіть позбавити життя. Зате Леви часто досягають успіхів в кар'єрі, тому що не хочуть нікому підкорятися.

Скорпіон

B моральному плані Скорпіон вважається найсильнішим і непокірним зодіакальним представником. Гороскоп каже, що не існує сили, здатної його зломити. Це взагалі унікальна особистість, в якій поєднуються пристрасть, жага до життя, любов до боротьби і величезна внутрішня сила, яка пробуджується в момент суперництва. При цьому чим гірше обставини, тим сильніше стає Скорпіон, адже його потенціал пробуджується саме в несприятливі часи. Якщо вам здається, що підпорядкували собі Скорпіона, то ви глибоко помиляєтеся. Він нікому не дозволить собою зневажати.

Bодолій

Астрологічний прогноз говорить, що непокора знака зодіаку Bодолій через його сильну любов до свободи. Серйозно, ця людина відчуває себе комфортно лише в тих випадках, коли не відчуває зовнішнього тиску і спроб собою заволодіти. Причому його непокірність найсильніше проявляється в любові. Якщо на роботі Bодолей ще готовий трохи поступитися і здати назад, щоб отримати бажане, то в романтичному плані це волелюбний хлопець, який не дозволить себе підкорити і підпорядкувати. Залишиться лише поруч з тією дівчиною, яка поважає його особистий простір і не стане намагатися домінувати в парі.

Раніше астролог назвала чотири знаки Зодіаку, у яких в серпні закінчиться складний період.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram