Які знаки Зодіаку - кращі сім'янини / фото goodfon.ru

Чоловік — це надійна опора всієї родини. Однак не всі чоловіки заточені під шлюб. Пропонуємо дізнатися, якими бувають чоловіки за знаком Зодіаку.

Про це пише slovofraza.

3 місце — Лев

Читайте такожАстролог назвавши знаки Зодіаку, на яких в липні чекають приємні зміни

Чоловік-Лев займає високе місце в хіт-параді найкращих чоловіків. А все тому, що йому потрібна родина в якості потужного мотиватора для щасливого і успішного життя. Лев дуже амбітний і завжди досягає своїх цілей, але з правильною дружиною та дітьми він домагається бажаного набагато швидше, тому що бажає забезпечити свою сім'ю найкращим. Лев — справжній сім'янин, який цінує чесність і щирість у шлюбі.

2 місце — Телець

Чоловік-Телець — найбільш стабільний і вірний чоловік. Він більше за інших представників Зодіаку підходить на роль ідеального сім'янина. Перш ніж зробити пропозицію, він обміркує все до дрібниць, тому рішення буде виваженим, а шлюб щасливим. У дружини вибирає надійну супутницю, яка відрізняється спокійним і м'яким характером. Спалахи пристрасті, емоційні з'ясування стосунків та інші сюрпризи можуть змусити Тельця відступитися від своїх принципів і розлучитися.

1 місце — Ваги

Чоловік-Терези — справжній естет з природженою тягою до прекрасного. У нього повинна бути найкрасивіша дружина, найкрасивіші діти, найгарніший будинок. І він не скупиться, щоб добитися всього цього. Він буде красиво доглядати і балувати свою улюблену навіть через 10 років спільного життя. Любов і сім'я для нього — найважливіша складова життя. Правда, він дуже довго вирішується на перший крок, але якщо жінка буде терпляча, то отримає найкращого чоловіка, чоловіка і батька.