Названо несприятливі дні червня / фото depositphotos.com

У червні не обійдеться без "напружених" днів, вони почнуться з 9 числа, коли транзит Місяця по Терезах приводить в дію опозицію до Марса і Юпітера в Овні.

Про це розповіла в інтерв'ю "Фактам" астропсихолог Валентина Віттрок.

Цей період експерт називає часом дискусій і суперечок, тупикових ситуацій.

"Що стосується емоційно складного часу, то, але буде 11 і 12 червня, коли Місяць пройде по знаку Скорпіона. Воно принесе втрату коханих, різке охолодження почуттів. Це нехороші дні для весіль, зачаття і великих покупок", - попередила астролог.

"А ось 14 червня об 11:53 за Гринвічем відбудеться повний місяць - час сильної гравітації і як правило підвищеної аварійності. З'явиться давить стан втрати, втоми. І воно зміниться тільки до 17 числа. 17 і 18 червня стануть переломними днями. У цей час можуть відбутися якісь важливі події", - додала вона.

За словами Віттрок, 21 червня о 9:13 буде сонцестояння - найдовший день у році. "Він буде досить активним, з підвищеною часткою агресивності й травматизму. І вже 22 червня Сонце перейде в спокійний споглядальний знак раку", - прогнозує вона.

"Завершиться непростий місяць червень молодиком. Він відбудеться 29 червня в Раку. Розташування зірок буде таким, що наступний місячний місяць може внести в наше життя багато ілюзій, пофарбувати в чорні тони події та порушити моральні закони. Але на катастрофи очікувати не варто", - заспокоїла експерт.

Вас також можуть зацікавити новини: