Крим готується до війни, - мольфар / фото t.me/vanek_nikolaev

Мольфар Макс Гордєєв розповів, що наразі незаконно анексований Крим готується до великої війни. За його словами, там ситуація буде досить важкою, адже незабаром почнуться серйозні військові дії.

"По-перше, з Кримом не все так просто. Ми можемо побачити прильоти в Сімферополі та інших містах, ще буде "бавовна". Тому зараз півострів готується до воєнних дій", - сказав Гордєєв в інтерв'ю УНІАН.

Він додав, що готуватися варто і ЗСУ: "Буде прям така жорстока війна, але, до речі, ця війна може бути в період, як кажуть американські аналітики, 5-8 років. Тому що з Кримом не все так однозначно. Як казав Буданов: "На жаль"".

Відео дня

Коли закінчиться війна - прогноз Гордєєва

За словами Гордєєва, війна не закінчиться, поки Росія не використає весь свій ресурс. Навіть якщо буде оголошено про перемогу України, то прильоти все одно можуть бути по прифронтових містах.

"Тобто якщо ми виженемо окупантів зі своїх територій, то не факт, що війна закінчиться. Вони почнуть бити ракетами з різних міст. Звичайно, не всі можуть долітати. Але стовідсотково можу сказати, що ситуація буде важкою", - каже мольфар.

Вас також можуть зацікавити новини: