В Україні триває розв'язана Росією війна / фото REUTERS

З другої половини жовтня 2022 року відбуватиметься чергова ескалація на фронті в Україні. А починаючи з 25 жовтня повинні відбутися події, здатні змінити хід історії в цілому. Також очікується "остання переломна точка у війні".

Такий прогноз зробила астролог Ольга Медвецька.

За її словами, з 25 жовтня до 8 листопада будуть відбуватися події, які змінять хід історії (протидія Сатурна – планети диктатури, тоталітарної влади, і Урана, що відповідає за демократію, революційність, свободу).

Відео дня

При цьому Медвецька передбачила "останню переломну точку у війні":

"Цей аспект діє вже досить давно, але саме в жовтні його дія буде найсильнішою і вплив його буде дуже масштабним. Ми відчуємо це і на тлі військових подій, адже це має бути остання переломна точка у війні диктатора проти демократичної України".

Раньше астролог Дмитро Уранус розповів, що президент РФ Володимир Путін може застосувати ядерну зброю. За його словами, ядерний удар цілком можливий вже найближчим часом.

А астролог Ангеліна Вакуліна спрогнозувала, коли закінчиться повномасштабна війна в Україні і чи можливий повторний напад Росії через кілька років.

Вас також можуть зацікавити новини: