Топ прогнозів найвідоміших астрологів по війні / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Повномасштабна війна в Україні почалася трохи менше року тому - 24 лютого 2022 року рано вранці Росія почала жорстоко бомбити мирні українські міста і вбивати людей. З тих пір кожен день ми наближаємо перемогу. Астрологи дають різні прогнози з приводу закінчення війни. Розповідаємо про найбільш популярні. 

Влад Росс

Він запевняє, що повномасштабна війна може припинитися вже в лютому 2023 року. За його даними, Путін вже розуміє, що програє, і кожна поставка озброєння на баланс України наближає цей найбажаніший день. 

Однак є і шанс того, що збожеволілий диктатор знову почне наступ в лютому, намагаючись "взяти Київ за три дні". 

Відео дня

"Якщо ж він абсолютно божевільний, то в лютому в черговий раз почне наступати на Україну", - коментував Росс. 

Ірина Звягіна

Астролог і таролог стверджує, що лютий 2023 року буде напруженим. У цьому місяці українська армія буде обороняти свої позиції і намагатися просуватися, але ворог буде тиснути з більшою силою.

"Я вже писала, що на Україну чекає важкий період до квітня, поки Нептун вийде з опозиції до Марса, Сатурн піде глибше в Риби з опозиції до Сонця, Юпітер і Марс вже не будуть "надихати" Марс і сонце в гороскопі Росії", - сказала Звягіна. 

Вона додала, що після квітня ситуація почне покращуватися, але не уточнила, чи можна говорити про перемогу. 

Анна Вергелес

Астролог стверджує, що сприятлива атмосфера для перемоги України складеться у період з квітня по червень поточного року

"Щодо завершення війни я б виділила три точки: найімовірніше, почнеться мирний процес навесні, навіть ближче до літа - кінець квітня, травня і перша половина червня", - прокоментувала Вергелес. 

Нагадаємо, астролог налякала прогнозом на молодик 20 лютого.

Вас також можуть зацікавити новини: