Росія буде постійно погрожувати "ядеркою" / фото ua.depositphotos.com

Астролог Анжела Перл озвучила новий прогноз про те, чи буде в Україні ядерна війна і чи варто нам чекати на "другий Чорнобиль". Не все так погано, багато заяв Путіна є "страшилками", проте ризики все одно є.

"Ядерної війни не буде точно. Це абсолютно точно, що не буде прям такої ядерної війни. Якесь потрапляння в атомну електростанцію можливе. Якийсь момент аварії можливий, але ні в якому разі не ядерна війна і не ядерні ракети", - розповіла астролог в інтерв'ю Наталії Мосейчук.

Що стосується "прильотів" по АЕС, які, на думку Перл, все-таки можуть статися, то "другого Чорнобиля" боятися не варто. Астролог стверджує, що приводів для сильних побоювань немає. Масштаби будуть не настільки великими. 

Відео дня

Також Перл висловилася про те, що РФ намагається показати виведенням в море фрегата "Адмірал Горшков" з ядерними ракетами на борту. За словами астролога, ядерної війни не буде ані в Україні, ані в усьому світі. Росія буде постійно погрожувати, але нам та країнам НАТО взагалі не варто вірити їхнім маніпуляціям.

Війна в Україні: що кажуть астрологи

Раніше Таролог Ірина Клевер розповіла про те, коли закінчиться війна в Україні. Карти Таро показують перемогу України, але все ж питання Криму, ймовірно, буде вирішуватися довше. А ось астролог Олексій Кириченко розповів, що вже цього року закінчиться гаряча фаза війни. Однак є два сценарії її закінчення.

На думку Анжели Перл, на нашу країну чекає переломний момент. Глобальних змін на Фонті варто чекати навесні, в березні.

Вас також можуть зацікавити новини: