Війна в Україні / фото 22 окрема механізована бригада

Мольфар Макс Гордєєв розповів, що грудень буде одним з найскладніших місяців за весь період повномасштабної війни. За його словами, на початку зими Росія влаштує масовані атаки.

"У зоні ризику будуть абсолютно всі міста, і навіть захід. Росіяни накопичили велику кількість зброї, яку зараз будуть використовувати. Не можна ігнорувати повітряну тривогу, тому що вона може вартувати життя", - сказав Гордєєв в інтерв'ю УНІАН.

Він додав, що окупанти дуже хочуть взяти Київ. Тому мольфар рекомендує всім подумати, що він може зробити для того, щоб цього не сталося.

Відео дня

"Зараз у військових дуже мало зброї, обмандирування. Вони хворіють, мерзнуть. Стихія хоч зараз нам і допомагає, тому що вона негативно впливає на нашого ворога, але вона несе і негативні аспекти для наших хлопців", - продовжив Гордєєв.

Що стосується найгарячіших точок, то на Авдіївку, наприклад, випадає карта "Підвішеного", яка говорить про те, що ситуація гальмується. Також випадає карта "Смерті".

"Триватиме м'ясорубка як з нашого боку, так і з боку окупантів. Але глобального просування я поки не бачу". - підсумував експерт.

Нагадаємо, раніше мольфар відповів, коли закінчиться війна в Україні.

Макс Гордєєв в Instagram - instagram.com/maxgord

Вас також можуть зацікавити новини: