МакКонахі виконав у "Джентльменах" головну роль / кадр з фільму

Гай Річі міцно затвердився у званні гуру жанру кримінальної комедії ще 20 років тому. "Великий куш" та "Карти, гроші, два стволи" входять, мабуть, у всі можливі списки, де є слова "топ" і "найкращий". Так навіщо ж режисерові, який останнім часом вирішив переключити свою увагу на пригодницьке фентезі ("Меч короля Артура") і кіноадаптацію мультфільм ("Аладдін"), знову повертатися до жанру, в якому він, здавалося б, все вже зробив? А за тим, що примудрившись уникнути самоповтору, він створив якісну екшн-комедію про кримінальний світ з приголомшливо колоритними персонажами.

Отже, сюжет фільму розгортається навколо кримінального ділка, який використовує свої видатні розумові таланти для того, щоб створити ідеально організовану наркомережу. Цю роль блискуче виконує оскароносний Меттью МакКонахі. Однак коли "лев" вирішує вийти з бізнесу, так би мовити, за вислугою років, у нього починаються проблеми. Нечесні партнери йдуть на дуже брудні прийоми, щоб віджати бізнес нечесним шляхом. І ось по мірs розвитку сюжету оповідання включаються все нові і нові герої, які з задвірок раптом виходять на передній план і навпаки.

Х'ю Грант в ролі оповідача оповідання - справжня розкіш / кадр з фільму

Взагалі, сюжетні повороти - це головна родзинка "Джентльменів". Під кінець фільму вони закручуються з усе більш наростаючою швидкістю, і ось ти вже не знаєш, а чи правдиво те, що відбувалося хвилину тому? Чи ті висновки я зробив і чи вгадав переможця?

Читайте також"Шпигуни під прикриттям": драйвовий мультик для всієї родини в стилі Джеймса Бонда (огляд)Звичайно, в кінотеатри глядача в першу чергу приверне акторський склад. Гаю Річі вдалося зібрати у своїй стрічці цілу плеяду голлівудських зірок першої величини. Меттью МакКонахі, Х'ю Грант, Колін Фаррелл, Чарлі Ханнем і Генрі Голдінг, який стрімко пробиває собі дорогу в лігу зірок категорії "А".

Макконахі, який виконав в картині головну роль, показав максимум своїх акторських можливостей. Мабуть, з такою віддачею він не втілював свого екранного персонажа з часів "Інтерстелара". Тим більше, що до ролі самовпевненого альфа-самця йому не звикати.

Х'ю Грант в ролі оповідача оповідання - справжня розкіш. У свої 59 років Грант відійшов від образу плейбоя з "Бріджит Джонс" і тепер демонструє більш філігранні прояви акторської майстерності, ніж робив це в романтичних комедіях. Кожна його напівусмішка, кожен пращури під темними скельцями окулярів робить образ його героя неймовірно відточеним. Спостерігати за цим британцем в ролі репортера-шукача, який намагається перехитрити все і вся, одне задоволення.

Колін Фаррелл став для "Джентльменів" тузом у рукаві / кадр з фільму

Колін Фаррелл став для "Джентльменів" тузом у рукаві. В ролі тренера з боксу з кримінальним минулим і не зовсім визначеними теперішнім він виглядає надзвичайно органічно.

Великої кількості бойових сцен від фільму чекати не варто. Основний екшн тут полягає у швидкому чергуванні яскравих персонажів.

Уся ця кримінальна пишність загорнута в стильну картинку з бадьорим і цікавим саундтреком, від перегляду якого цінителі жанру отримають море задоволення.

В український прокат фільм виходить 30 січня. А першими його змогли побачити гості допрем'єрного показу в кінотеатрі "Оскар".