Nemo за один вечір отримали одразу кілька нагород / фото eurovision.tv

Представники Швейцарії Nemo, які здобули перемогу на пісенному конкурсі "Євробачення", змогли підкорити серця не лише єврофанів та журі. З'ясувалося, що небінарний учасник став володарем премії Марселя Безансона у двох категоріях.

Премія Марселя Безансона – це професійна нагорода для конкурсантів Євробачення. Вперше цю премію вручили у 2002 році в Естонії. Варто вказати, що учасники змагаються у трьох номінаціях: "Приз преси", "Мистецький приз" та "Приз композиторів".

Так ось, Nemo здобули перемогу у двох номінаціях. Як вказано на сайті Eurovision Song Contest, ще в одній номінації переможцем став представник Хорватії Baby Lasagna, який виступав з піснею "Rim Tim Tagi Dim". Співак отримав нагороду в категорії "Приз преси".

Відео дня
Baby Lasagna / фото eurovision.tv

Відтак, швейцарський небінарний учасник став переможцем у номінаціях "Мистецький приз" та "Приз композиторів". Nemo отримали статуетку за найкраще мистецьке виконання пісні, а його композицію "The Code" визнали найоригінальнішою. Рішення було ухвалене шляхом голосування.

Nemo / фото eurovision.tv

Нагадаємо, раніше переможець "Євробачення-2024" розбив свою нагороду.

Вас також можуть зацікавити новини: