Ротару виступить на "Пісні року" / фото УНІАН

Цьогоріч у новорічні свята на російському ТБ покажуть свіжі виступи Софії Ротару. Нагадаємо, минулого року співачка скасувала участь у "Пісні року".

Читайте також72-річна Софія Ротару вразила своїм зовнішнім поглядом (фото)

Свою участь у головному підсумковому концерті 2019-го року Ротару організаторам підтвердила, передає КП.

Відео дня

Співачка приїде та зніметься у "Пісні року", яку покажуть 1 і 2 січня 2020 року на каналі "Росія 1".

Крім того, очікується виступ Софії Ротару 14 грудня на фестивалі "Легенди ретро FM". Також Софія Михайлівна розглядає пропозиції про виступ на новорічних корпоративах у Москві.

Нагадаємо, у 2018 році співачка Софія Ротару зателефонувала організаторам російської музичної премії "Пісня року" та заявила, що відмовляється брати участь у заході через прийняття в Україні воєнного стану.